واکنش والورده به بحران رئال

سرمربی بارسلونا به بحران رقیب سنتی خود واکنش نشان داد....

سرمربی بارسلونا به بحران رقیب سنتی خود واکنش نشان داد.

رئال پس از دو شکست متوالی از بارسا و سپس حذف از لیگ قهرمانان به دست آژاکس، وارد بحران عمیقی شده است.

به گزارش مدال، برخلاف رئال، بارسلونا شرایط کاملا مساعدی دارد و برای فتح سه گانه خیز برداشته است. آبی اناری ها در لالیگا هفت امتیاز با اتلتیکو و 12 امتیاز با رئال فاصله دارند و در لیگ قهرمانان نیز چهارشنبه شب پیش رو باید بازی برگشت خود مقابل لیون را برگزار کنند. بازی رفت با نتیجه تساوی بدون گل در زمین لیون خاتمه یافت.

ارنستو والورده، سرمربی بارسا در نشست خبری بازی فردا با رایو وایکانو و در مورد بحران رئال گفت:« ما این قضیه را از دور و البته با احترام دنبال می کنیم. همه می دانیم که فوتبال چگونه است و همه چیز در یک هفته می تواند تغییر کند.

رئال و پی اس جی با توجه به نتیجه بازی رفت، شانس اول صعود بودند اما در بازی برگشت نتایج مورد انتظار را نگرفتند. این نشان می دهد که فوتبال چه ورزش و چه حرفه دشواری است. اینجا هیچکس در امان نیست و هشداری برای ما نیز بود که در بازی برگشت برابر لیون، محتاط باشیم.»

 ناامیدی رئال از کسب جام:« من هنوز رئال را در لالیگا دارای شانس قهرمانی می بینم. آنها 12 امتیاز عقب تر از ما هستند ولی از لحاظ ریاضی هنوز شانس قهرمانی دارند. 36 امتیاز باقیمانده و چیزی قطعی نیست. مهم نیست بقیه چه فکر می کنند. اتلتیکو به ما نزدیک تر است و 7 امتیاز فاصله دارد ولی رئال هم شانس قهرمانی دارد. امیدوارم این فاصله امتیازی با هر دو تیم را حفظ کنیم.»

رایو وایکانو:« بازی با لیون تاثیری روی تمرکز ما برای بازی فردا ندارد. رایو وضعیت دشواری دارد و فراموش نکنیم که تیم های ته جدولی در دور برگشت می توانند همه را سورپرایز کنند. کسب پیروزی به ما روحیه مضاعفی برای مصاف با لیون خواهد داد. پس از بازی با رایو تنها 4 روز فرصت برای ریکاوری داریم و این امکان وجود دارد که فردا از سیستم چرخشی استفاده کنم.»

بازگشت مسی به بازی های ملی:« همه می دانیم که مسی دوست داشت به تیم ملی کشورش برگردد. این یک اتفاق قابل پیش بینی بود و اصلا باعث نگرانی ما از بابت خستگی احتمالی اش نخواهد شد.»