واکنش وزیر ورزش اسپانیا به افشای قرارداد لئو مسی

وزیر ورزش اسپانیا به افشای قرارداد لیونل مسی توسط نشریه ال موندو واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای گذشته نشریه ال موندو گزارشی جنجالی در مورد قرارداد لیونل مسی با بارسلونا منتشر و از بندهای جنجالی موجود در آن رونمایی کرد؛ موضوعی که حواشی بسیار زیادی را ایجاد کرد و حتی با واکنش باشگاه بارسلونا نیز روبرو شد.

در ادامه این اظهارنظرها پیرامون قرارداد لیونل مسی اکنون خوزه مانوئل رودریگز، وزیر ورزش اسپانیا نیز به آن واکنش نشان داده و می‌گوید: " درست است که این مبلغ گزاف به نظر می‌آید اما چنین مسئله ای در دنیای فوتبال وجود دارد و نه فقط در اسپانیا. اگرچه اکنون که در شرایط بحرانی قرار دادرم و مردم به سختی کار می‌کنند، این قضیه بزرگ تر جلوه می کند.

این موضوع ما را به عنوان یک جامعه تعریف می کند. شما باید بدانید فوتبال و علم چیزهایی هستند که باید مبلغ زیادی برای آنها پرداخت شود. در عین حال درست است که برخی مواقع این ارقام گزاف به نظر می‌آید."

گفتنی است لیونل مسی ماه‌های پایانی قرارداد خود را با باشگاه بارسلونا پشت سر می‌گذارد و هنوز مشخص نیست که چه آینده‌ای در انتظار فوق ستاره آرژانتینی خواهد بود. این در حالی است که طی روزهای اخیر شایعات انتقال مسی به پاری سن ژرمن قوت گرفته است.

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا