واکنش وست‌هام به ویدیوی حیوان‌آزاری کورت زوما

&#۱۶۰;مدافع&#۱۶۰;باشگاه وست‌هام&#۱۶۰;پس از ویدئوی آنلاین از لگد زدن به گربه، مجبور به عذرخواهی شد. باشگاه نیز در این زمینه بیانیه ای منتشر کرد....

به گزارش "ورزش سه"، کورت زوما، مدافع وست‌هام یونایتد، پس از انتشار ویدئویی ناراحت کننده در فضای مجازی از لگد و سیلی زدنش به یک گربه، رسما عذرخواهی کرد و باشگاه لیگ برتری نیز به طور علنی این فیلم را محکوم و قول داد که با این موضوع برخورد خواهد کرد.

در این فیلم، زوما مقابل چشم فرزندانش در حال آزار دادن گربه خانگی خود دیده می‌شود، درحالی که در پس‌زمینه ویدیو صدای خنده شنیده می‌شود. او شروع به تعقیب گربه می کند، درحالی که لنگه کفشی به سمتش پرتاب کرده و به او سیلی هم می زند.

زوما در واکنش به بازتاب منفی ویدیوی منتشر شده گفت:« می خواهم بگویم بابت این که کسی را به خاطر این ویدیو ناراحت کردم چقدر متاسفم. می خواهم به همه اطمینان دهم که دو گربه ما کاملا سالم و در سلامت هستند. تمام خانواده ما آنها را دوست دارند و این اتفاق تنها یک بار افتاد و دیگر تکرار نخواهد شد.»

باشگاه وستهام نیز به این قضیه واکنش نشان داد:« باشگاه وستهام اقدامات انجام شده توسط کورت زوما بازیکن این باشگاه را در ویدیویی که منتشر شده است، محکوم می کند. با کورت صحبت کردیم و به صورت داخلی به این موضوع رسیدگی خواهیم کرد اما می خواهیم به طور واضح بگوییم که به هیچ وجه خشونت و بی رحمی نسبت به حیوانات را تحمل نمی کنیم.»

تگ ها


کورت زوما وستهام چلسی