واکنش پارس جنوبی به انتقادات و حواشی

باشگاه پارس جنوبی جم اعلام کرد به تعهدات خود پایبند است و مشکلات مالی این تیم به سال‌های قبل ارتباط دارد....

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر بسیاری از بازیکنان فعلی و سابق پارس جنوبی به انتقاد از مدیریت این باشگاه پرداخته و علیه آن موضع‌گیری کرده بودند که امروز جمی‌ها با انتشار اطلاعیه‌ای که متن آن را در زیر می‌خوانید، به این مسائل پاسخ دادند:

«متاسفانه افرادی در چند روز گذشته سعی کرده‌اند با درج خبرهایی سوگیرانه از باشگاه پارس جنوبی در بعضی خبرگزاری‌ها جوی منفی علیه این تیم رقم بزنند.

باشگاه پارس جنوبی با تمام مشکلاتی و معضلاتی که پیش پای این تیم نفتی بوده، توانسته پرداختی‌های بازیکنان را بسیار زودتر از دیگر تیم‌های لیگ برتری به ۵۰ درصد برساند و علاوه بر این حتی مطالبات فصل قبل بازیکنانی که در حال حاضردر این تیم حضور دارند تا ۹۵ درصد پرداخت کند.

در رابطه با بدهی‌های موجود باید گفت این بدهی‌ها مربوط به سال‌های گذشته است که با توجه به کاهش بودجه این باشگاه امکان پرداخت یک‌باره تمام این بدهی‌های انباشت شده وجود نداشت، اما مدیریت باشگاه با تمام وجود تلاش می‌کند تا بتواند برای پرداخت این بدهی‌ها راهی را پیدا کند.

 ما در طول این فصل با آنکه کاهش هزینه داشته‌ایم  با صرفه جویی در اموری  که امکانش وجود داشت، توانستیم فقط بخشی از مطالبات قبلی را پرداخت کنیم، متاسفانه در فوتبالی که راه کسب درآمدی برای باشگاه‌ها باز نیست و بدهی‌های سنگینی از گذشته بر دوش باشگاه مانده، نمی‌توان یک‌شبه همه مشکلات را حل کرد، اما بدون شک باشگاه به تعهدات و قراردادهایی که در طول این چند سال داشته پایبند خواهد بود و زحمات کسانی که برای تیم این تلاش کرده‌اند، فراموش نخواهیم کرد.

در رابطه با بدهی‌ها و کمیته تعیین وضعیت نیز باید اشاره کرد کمتر باشگاهی در لیگ برتر ایران پیدا می‌شود که به بازیکنان و کادر فنی خود بدهکار نیست، اما در روزهایی که قرار است بازی‌های لیگ از سرگرفته شود، افرادی سوگیرانه با بزرگ کردن مشکلات یک تیم سعی دارند با ایجاد تنش و اضطراب تمرکز بازیکنان ما را از بین ببرند.

متاسفانه بازیکنی که در سال‌های قبل با آنکه قرارداد سه ساله با تیم داشته و بعد قراردادش را با باشگاه فسخ کرده اما مدیران قبلی این فسخ قرارداد را به هیأت فوتبال اعلام نکرده‌اند تا مسیر شکایت برای این بازیکن باز باشد و سرمایه مالی باشگاه هدر رود، ما از کسانی که قبلا در کنار تیم بوده‌اند و بزرگی این تیم شناسامه کاری آنها است، می‌خواهیم برای رفع مشکلات در کنار تیم  بمانند.

در آخرین حاشیه‌سازی برای باشگاه از چمن رها شده ورزشگاه صحبت می‌شود، ورزشگاه تختی جزو املاک و دارایی باشگاه پارس نیست و متعلق به شرکت پالایش فجر جم می‌باشد که این مجموعه با مدیریت جناب آقای مهندس نجفی نهایت همکاری و مساعدت با باشگاه پارس جنوبی جم از خود نشان داده و تا شروع مجدد مسابقات مراقبت‌های لازم با بهترین شکل ممکن برای مسابقات تحت مراقبت خواهد گرفت.»

تگ ها


پارس جنوبی جم