واکنش پدر پدیده انگلیسی به شایعات آلمانی

پدر میسون ماونت ستاره انگلیسی جوان چلسی خبرهای رسانه‌های آلمانی مبنی بر ناراحتی پسرش از پیوستن کای هاورتز به آبی‌های لندن را به شدت تکذیب کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پدر میسون ماونت ستاره جوان انگلیسی چلسی اخبار اخیر رسانه‌های آلمانی مبنی بر اینکه پسرش از پیوستن کای هاورتز پدیده جوان آلمانی به چلسی ناراحت است را به شدت تکذیب کرد.

کای هاورتز در روزهای اخیر با قراردادی به ارزش ۸۹ میلیون پوند از بایر لورکوزن به چلسی پیوست. حضور هاورتز در چلسی احتمالاً میسون ماونت را با رقیبی قدر مواجه خواهد کرد و به همین خاطر رسانه های آلمانی در روزهای اخیر مدعی شدند پدیده انگلیسی از این بابت نگران شده و از حضور هاورتز ترسیده است.

پدر میسون ماونت برای نشان دادن اعتراض خود به این گزارشها در رسانه‌های آلمانی از روش پاسخ دادن به یک توییت کریستین فالک خبرنگار مشهور روزنامه آلمانی بیلد استفاده کرد. کریستین فالک در توییت خود نوشته بود: " گزارش ما: هاورتز در لندن به دنبال خانه می‌گردد. به خاطر حضور هاورتز در چلسی تیمو ورنر می‌تواند به عنوان وینگر بازی کند و میسون ماونت از اینکه یک رقیب گران قیمت در پستش پیدا کرده اصلاً خوشحال نیست".

پدر میسون ماونت در پاسخ به توییت کریستین فالک و متهم کردن پسرش به ترس و ناراحتی از چندین اموجی خنده استفاده کرده و ادعای او را مزخرف خواند.

بیشتر ببینید:
مقایسه تیاگو سیلوا بازیکن جدید چلسی با جان تری

عملکرد خوب آبراهام با پیراهن چلسی در فصل 20-2019

 

 

تگ ها


فوتبال جهان میسون مونت چلسی فوتبال