واکنش پرز به اظهارات تند و خشم‌گینانه مدیر PSG

دیروز لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی رئال را به رفتار خلاف قانون در قبال کیلیان امباپه متهم کرد....

به گزارش "ورزش سه"، اولین پیشنهاد رئال مادرید برای کیلیان امباپه سه شنبه شب برای پی اس جی ارسال شد. باشگاه مادریدی حاضر شده تا ۱۶۰ میلیون یورو برای ستاره فرانسوی پرداخت کند در حالی که از ژانویه می تواند بدون مذاکره با باشگاه پاریسی، با این بازیکن قرارداد ببندد. پیشنهاد رئال به این معناست که اراده شان برای جذب امباپه جدی است و قصد دارند همین تابستان کار را یکسره کنند.

لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی دیروز در جریان یک مصاحبه واکنش بسیار تندی به پیشنهاد رئال نشان داد و مدعی شد از دو سال پیش رئال با امباپه و اطرافیانش در ارتباط بوده و به پی اس جی بی احترامی کرده است. او گفت که مانع خواسته امباپه برای جدایی نمی شوند ولی باید تحت شرایط خودشان این اتفاق رخ بدهد. پیشنهاد ۱۶۰ میلیون یورویی رئال از نظر لئوناردو کافی نیست و به نظر تا ۲۱۵ میلیون یورو برای این بازیکن می خواهند.

دیشب در برنامه ال چیرینگیتو گزارش دادند که فلورنتینو پرز رئیس رئال، اظهارات لئوناردو را بی ادبانه توصیف کرده ولی اطمینان داده است که خیال شان از بابت امباپه راحت است. پرز گفته است که می دانستند روزهای سنگین و پرتنشی پیش رو خواهند داشت و اینکه پی اس جی در ابتدا برای واگذاری امباپه مانع تراشی خواهد کرد.

رئال مادرید در حال حاضر منتظر پاسخ منفی رسمی پی اس جی است تا سپس دومین پیشنهاد مالی خود را ارائه دهد. تنها ۵ روز تا پایان نقل و انتقالات تابستانی باقی است.

تگ ها


پاری سن ژرمن فلورنتینو پرز کیلیان امباپه رئال مادرید