واکنش پروین به جدایی برانکو: به من چه ربطی دارد که برانکو رفته است؟!

علی پروین اسطوره فوتبال ایران در مورد جدایی برانکو از پرسپولیس صحبت کرد...

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نه دخالتی در آمدن برانکو داشتیم و نه رفتنش. او یک مربی حرفه‌ای بود که خیلی هم برای پرسپولیس زحمت کشید و تیم را قهرمان کرد. 
به گزارش مدال، علی پروین معمولاً اهل گله و گلایه نیست. کمتر پیش می‌آید که اسطوره پرسپولیس و فوتبال ایران از کسی شکایت یا گله کند، اما دیروز یک مقدار توپ او پر بود. مرد باتجربه و سرد و گرم چشیده فوتبال کشورمان از برخی جوسازی‌ها در فضای مجازی ناراحت و دلخور بود. او یک هفته‌ای را با بیماری دست و پنجه نرم کرد و در بیمارستان کسری هم بستری شد در حالی که... بهتر است خودتان گپ و گفت ما با علی پروین دوست‌داشتنی را بخوانید و قضاوت کنید؛ 
* سلام علی‌آقا، حال و احوال‌تان که بهتر است؟
بله خدا را شکر. یک مقدار مریض احوال بودم و به اصرار بچه‌ها به‌خصوص دخترانم به بیمارستان رفتم که چکاپ کامل کنم. الحمدلله الان حالم خوب است. 
* پس می‌توانیم چند دقیقه مصاحبه کنیم؟
بفرمایید!
* نظر شما درباره رفتن برانکو چیست؟
(لحنش کمی تغییر می‌کند) هیچ نظری ندارم!
* چرا؟
ما نظر ندادیم و بعضی علیه ما حرف زدن! 
* چه کسانی علیه شما حرف زدند؟
من که توی اینترنت مینترنت (!) نیستم ولی شنیدم بعضی‌ها چه کار کردند. آقاجان به من چه ربطی دارد که برانکو رفته است یا نرفته. من نه سر پیاز هستم و نه ته پیاز!
* نفرمایید علی آقا! به هر حال شما بزرگتر و اسطوره پرسپولیس هستید؟
(با همان لحن قبلی) نه بابا! ما هیچی نیستیم. نه دخالتی در آمدن برانکو داشتیم و نه رفتنش. او یک مربی حرفه‌ای بود که خیلی هم برای پرسپولیس زحمت کشید و تیم را قهرمان کرد. باید از برانکو قدردانی کنیم ولی من اصلاً نمی‌دانستم او رفته است!
* یعنی نمی‌دانستید او رفته است؟!
اتفاقاً شما که زودتر از همه متوجه شدید من در بیمارستان کسری بودم. تا ۳ روز بعد از آن هم نمی‌دانستم واقعاً برنمی‌گردد. حالا یکسری حرف‌ها زده می‌شود که... 
* چه حرف‌هایی؟
ولش کن بابا! فقط همین‌قدر بدانید من نه با مدیران پرسپولیس رابطه‌ای دارم و نه می‌دانم چه کار می‌کنند!
* واقعاً از شما نظر یا مشورتی نگرفتند؟
نه، هیچ نظر یا مشورتی از من نگرفتند و من هم البته نظری ندارم. 
* چرا؟
من این‌جوری راحت‌ترم. 
* شنیدید قرار بود یحیی گل‌محمدی جانشین برانکو شود ولی مالک پدیده شهرخودرو مخالفت کرد؟‌
نمی‌دانم چه بگویم؟! من د رجریان ماجرا نیستم. یحیی هم از شاگردان قدیمی ماست و امیدوارم موفق باشد. 
* حالا صحبت از ماسیمو کاره‌را، الکساندر نوری و آنته چاچیچ است که ظاهراً گزینه کروات منتفی شده است.
ببینید، من گفتم که نه رفتن برانکو به من ربطی داشت و نه آمدن مربی جدید ارتباطی دارد. باورتان نمی‌شود وقتی علی دایی هم لطف کرد و در بیمارستان به ملاقات من آمد یک کلمه درباره پرسپولیس نزدیم؟ 
* (برای عوض کردن فضای مصاحبه) علی آقا دیدید والیبال چطور به فرانسه باخت؟
ما تیم خوبی داریم، اما در این بازی سرمربی کل تیم را عوض کرده بود. می‌خواست به جوان‌ها میدان بدهد ولی من فکر می‌کنم بچه‌های تیم ملی یک مقدار از روی شکم‌سیری بازی کردند. 
* رفیق شما پوریا فیاضی هم نیمکت‌نشین شد.
فیاضی والیبالیست خوبی است که جمعه‌ها می‌آید لواسان و با ما والیبال بازی می‌کند. ان‌شاءا... مسابقات بعدی به تیم ملی کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید:

چرا برانکو با الاهلی قرارداد نمی‌بندد؟

تگ ها


پرسپولیس علی پروین برانکو برانکو ایوانکوویچ جدایی برانکو از پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال