واکنش پل پوگبا به توهین‌های نژادپرستانه

هافبک 26 ساله شیاطین سرخ در حساب رسمی اش در توییتر به توهین های نژادپرستانه ای که از طرف برخی از کاربران این شبکه اجتماعی نسبت به او صورت گرفته است، واکنش نشان داد...

هافبک 26 ساله شیاطین سرخ در حساب رسمی اش در توییتر به توهین های نژادپرستانه ای که از طرف برخی از کاربران این شبکه اجتماعی نسبت به او صورت گرفته است، واکنش نشان داد

به گزارش مدال، داستان از جایی شروع شد که پل پوگبا هافبک فرانسوی منچستریونایتد، در جریان تساوی 1 بر 1 تیمش در مقابل وولورهمپتون، یک پنالتی از دست داد و پس از این قضیه توییتر بستر انواع و اقسام توهین‌های نژادپرستانه به این هافبک 26 ساله شد. 

به گزارش Goal، پوگبا اما به تازگی در حساب رسمی‌اش در توییتر به توهین‌های نژاد‌پرستانه‌ای که از طرف برخی از کاربران این شبکه اجتماعی نسبت به او صورت گرفته، واکنش نشان داده است. هافبک 26 ساله شیاطین سرخ، توهین کنندگان را جاهل خطاب کرده است و معتقد است چنین رفتارهایی فقط باعث می شوند که قدرتمند تر شود. او نوشت:

اجداد و پدر و مادرم برای این که نسل من امروز آزاد باشد، کار کند، سوار اتوبوس شود و فوتبال بازی کند، زجر کشیده اند. توهین‌های نژادپرستانه کار افراد نادان است و تنها مرا قوی‌تر می‌کند و به من انگیزه می‌دهد که برای نسل بعدی بجنگم.

اخبار مرتبط:

منچستریونایتد ۱ - ۲ کریستال پالاس؛ طلسم‌شکنی هاچسون در اولدترافورد