واکنش پوچتینو به مصدومیت نگران‌کننده امباپه

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن، ابراز امیدواری کرد که مصدومیت کیلیان امباپه جدی نباشد....

به گزارش "ورزش سه"، پاری‌سن ژرمن امروز در چارچوب رقابت های لیگ یک فرانسه به مصاف متز رفت و نهایتاً موفق شد با نتیجه ۳-۱ از سد حریف خود عبور کند تا موقتاً به صدر جدول صعود کرده باشد.

با این حال یک اتفاق تلخ برای پاریسی ها در مسابقه امروز رخ داد؛ جایی که در دقیقه ۸۷ بازی کیلیان امباپه دچار مصدومیت شد و زمین مسابقه را ترک کرد تا نگرانی هایی در رابطه با احتمال غیبت او در دیدار چهارشنبه شب مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا ایجاد شود.

مائورسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن، در پایان بازی پیرامون مصدومیت امباپه گفت: " ضربه به ران پای او وارد شد اما امیدوارم که خیلی جدی نباشد. کیلیان هنگام تعویض بسیار آرام بود اما در عین حال یک آسیب دیدگی ساده نیز همیشه دردناک است."

پوچتینو در رابطه با پیروزی پاری سن ژرمن برابر متز نیز گفت: " عملکرد ما بسیار خوب و حرفه‌ای بود و بسیار خوشحالیم که به هدفمان یعنی سه امتیاز دست یافتیم. اکنون در موقعیت بسیار خوبی برای قهرمانی هستیم؛ مسئله ای که هدف بزرگ ما در پایان فصل محسوب می شود. ما در مسیر درست قرار داریم و هنوز یک ماه فوتبالی دیگر باقی مانده و ما در رقابت هستیم، هم در لیگ یک و هم در لیگ قهرمانان اروپا."

تگ ها


پاری سن ژرمن موریسیو پوچتینو کیلیان امباپه