واکنش پوچتینو به هو شدن امباپه در پارک دو پرنس

روز گذشته و در جریان بازی پی اس جی برابر کلرمون، دسته ای از هواداران سوت های اعتراضی علیه کیلیان امباپه سر دادند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پاری سن ژرمن دیشب به مصاف تیم کلرمون رفت و کار راحتی برای کسب پیروزی داشت. پاریسی ها بدون لیونل مسی و نیمار چهار بار موفق به باز کردن دروازه حریف خود شدند.  کیلیان امباپه ستاره فرانسوی و جوان پاری سن ژرمن در این دیدار توانست زننده یکی از گل ها باشد و قبل از اتمام بازی نیز تعویض شد.

پیش از شروع بازی و هنگام اعلام اسامی بازیکنان و با اعلام نام کیلیان امباپه، دسته ای از هواداران پی اس جی اقدام به هو کردن وی کردند و البته بخشی از ورزشگاه نیز او را تشویق کرد.

بسیاری از دوست داران پی اس جی از امباپه ناراحت و دلخوردند چرا که او در انتقالات تابستانی قصد پیوستن به رئال را داشت و تمامی پیشنهادات تمدید را نیز رد کرده و همچنان رویای او پیوستن به رئال است؛ هرچند که باید یک سال دیگر نیز صبر کند.

مائوریسیو پوچتینو سرمربی پی اس جی در نشست خبری پس از بازی و در مورد اعتراضات علیه امباپه گفت:« سوت های اعتراضی؟ باید بگویم که متوجه این مساله نشدم و اگر هم رخ داده، خیلی توجهم را جلب نکرد چون در واقع صدای تشویق های هواداران را شنیدم. کیلیان یک حرفه ای واقعی است و یک فوتبالیست و انسان بزرگ. او سخت تمرین می کند و همه تمرکزش این است که پیشرفت کند و کمکی برای تیم باشد. او هر روز نهایت احترامش به پی اس جی را نشان می دهد.»

تگ ها


موریسیو پوچتینو کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال