واکنش پیروانی به شایعه واکسن‌زدن پرسپولیسی‌ها

پیروانی می‌گوید که کشور هند به هیچ عنوان شرایط میزبانی لیگ قهرمانان آسیا را ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس در مورد تاخیر در پرواز پرسپولیس گفت: از هموطنان و همبازیان و طرفداران عزیز برای تسلیت فوت مادرم تشکر دارم. سالی که نکوست؛ از بهارش پیداست، ما قبل از این‌که برویم مشکلات و تاخیرها آغاز شده است. تاخیر چند ساعت بود اما تمرکز بچه ها بهم خورد و در برنامه های کادرفنی خلل وارد کرد.

وی با اشاره به میزبانی هند عنوان کرد: کشور هندوستان شرایط میزبانی را ندارد. شرایط زمین تمرین و رفت و آمد این کشور خوب نیست. روزهای سختی داریم اما کادرفنی و کادر بازیکنان ما بسیار خوب هستند. شرایط سختی داریم اما باید بر تمام این ها غلبه پیدا کند.

سرپرست سرخ ها افزود: سخت است اما هدفمان این است که کسی آسیب کرونایی نبیند. هواداران منتظر برد و صعود در این مرحله هستند. امیدوارم شرایط کرونایی بهتر شود تا هواداران با شرایط ایده آل پیروزی تیم پرسپولیس را ببینند.

او درباره شایعه واکسن زدن بازیکنان پرسپولیس گفت: ما واکسن زدیم، ما واکسن عشق و تعصب زدیم. این واکسن جایی هم نیست، باید بیایی پیراهن پرسپولیس را بپوشی تا با تعصب بالا قهرمان شوی. اگر قرار است درباره پرسپولیس صحبتی شود، اخلاق، ادب و احترام را رعایت کنند.

بیشتر بخوانید:

فرجی و آقایی می‌توانند به هند بروند

پرسپولیس بالاخره پرید (عکس)

 

 

تگ ها


افشین پیروانی پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال