واکنش پیشکسوتان پرسپولیس به انتخاب کالدرون

پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس نسبت به حضور گابریل کالدرون در راس کادر فنی این تیم واکنش نشان دادند....

انتخاب گابریل کالدرون به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس با واکنش پیشکسوتان این باشگاه مواجه شده است.
به گزارش مدال، گابریل کالدرون به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس انتخاب شد، انتخابی که با واکنش پیشکسوتان این باشگاه مواجه شده که این واکنش‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید.

کرمانی مقدم: کالدرون در ایران موفق می‌شود/ پرسپولیس مثل القطر نیست
مرتضی کرمانی مقدم در رابطه به حضور کالدرون روی نیمکت پرسپولیس گفت: در این چند روز آنقدر روزمه و کارنامه این مربی در رسانه‌های ما مرور شده که با او آشنایی پیدا کردم! کالدرون مربی مشهوری است و به نظرم کار سختی در پرسپولیس نخواهد داشت زیرا اسکلت اصلی تیم پرسپولیس حفظ شده است.

وی در مورد اینکه سبک فوتبال آرژانتین با فوتبال باشگاهی ما همخوانی دارد یا نه اظهار داشت: هر مربی سبک و روش خاص خود را دارد و قطعا به کالدرون می‌گویند که هواداران پرسپولیس فوتبالی هجومی را دوست دارند و او هم با همین روش کار خواهد کرد. پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد و کالدرون می‌تواند در این تیم موفق شود.

این پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه این مربی آرژانتینی از تیم القطر قطر بخاطر نتایج ضعیف اخراج شده، گفت: به هر حال هر مربی ممکن است در یک تیم خوب نتیجه نگیرد و در تیمی دیگر موفق شود.این دلیل بر ضعف و ناتوانی‌اش نیست اما به نظر کالدرون با پرسپولیس موفق می‌شود زیرا پرسپولیس تیم القطر نیست و پرسپولیس باشگاه بزرگی است.

فنونی‌زاده: به موفقیت کالدرون در پرسپولیس خوش‌بینم
مرتضی‌ فنونی‌زاده, درباره حضور گابریل کالدرون در تهران، عنوان کرد: به موفقیت این مربی در پرسپولیس خیلی خوش‌بین هستم. او همبازی مارادونا بوده و ۳ بار حضور در جام جهانی را با تیم ملی آرژانتین تجربه کرده است. کالدرون سوابق بازیگری کاملی دارد و در عرصه مربیگری نیز هدایت تیم‌های اسپانیایی و حوزه خلیج‌ فارس را در کارنامه دارد. او مربی فوق‌العاده و اسم و رسم داری است و فکر می‌‌کنم مبلغ دستمزدش نیز با توجه به اینکه بیکار بوده, پائین باشد.

وی با بیان اینکه «فکر می‌کنم حضور کالدرون در پرسپولیس می‌تواند به ادامه پیشرفت این تیم بعد از جدایی برانکو منجر شود» تصریح کرد: جدا از انتخاب سرمربی, حفظ بازیکنان نیز خیلی مهم است. تاکنون قرارداد چند بازیکن تمدید شده و امیدوارم سایر بازیکنان نیز قراردادشان را تمدید کنند و در تیم ماندنی شوند. همچنین فرشاد احمدزاده که یکی از بازیکنان ارزشمند است بازگشته و می‌تواند برای تیم مفید باشد.

فنونی‌زاده گفت: کریم باقری نیز می‌توانست هدایت تیم را برعهده بگیرد و تیم را قهرمان کند. او هم شهرت دارد و هم کار را بلد است و چند سالی‌ دستیار برانکو بوده اما نمی‌دانم چرا باشگاه به او اعتماد نکرد. همانطور که در گذشته این شانس به یحیی گل‌محمدی, افشین پیروانی و حمید استیلی داده شد می‌توانست به کریم باقری هم داده شود.

آشوبی: کالدرون کار سختی برای پرکردن جای برانکو دارد/ هوادار صبور باشد
فرزاد آشوبی در خصوص حضور گابریل کالدرون روی نیمکت پرسپولیس در فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران گفت: اسم بزرگی وارد باشگاه پرسپولیس می‌شود. کالدرون تجربه زیادی در فوتبال آسیا دارد و می‌تواند از این مورد برای اثبات توانایی‌های خود استفاده کند. امیدوار هستیم این مربی بتواند موفقیت را با خود بیاورد و تیمی که عادت به جام پیدا کرده را در مسیر موفقیت نگه دارد.

کارشناس فوتبال ایران درباره مقایسه او با برانکو ایوانکوویچ تاکید کرد: موضوع اینجاست کالدرون برای پر کردن جای خالی برانکو کار بسیار سختی دارد. برانکو نتایج بی نظیری در تیم گرفته است و جانشین او خواه ناخواه با برانکو مقایسه می‌شود.

منافی: مثل برانکو، به کالدرون هم زمان کافی بدهید
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره حضور گابریل کالدرون روی نیمکت پرسپولیس هم گفت: شناخت کافی از او ندارم اما می‌دانم چند سالی در عربستان و قطر مربی‌گری کرده و تجربه خوبی دارد. او باید بداند که کار در پرسپولیس با کار در قطر و عربستان متفاوت است. با این حال فکر می‌کنم برای اینکه ارزیابی خوبی از او داشته باشیم باید زمان کافی را در اختیارش قرار بدهیم. همانطور که به برانکو زمان دادیم باید به کالدرون هم زمان بدهیم.

حیدری: شیطنت دلال ها سبب شد کالدرون به پرسپولیس بیاید
کاپیتان اسبق پرسپولیس درباره اینکه به نظر می رسد گابریل کالدرون با نام بردن از پرسپولیس به عنوان یکی از سه تیم برتر جهان، دنبال کارهای پوپولیستی و عوام فریبانه است، بیان کرد: ما ایرانی ها آدم های باهوشی هستیم و اگر کل دنیا بخواهند خلاف واقع را مطرح کنند، می فهمیم. اظهارنظر کالدرون و مصاحبه مبالغه آمیز او نشان دهنده شیطنت دلال ها در راه ورود او به ایران است و هواداران باید باهوش باشند. او یک سال و نیم بیکار بوده و پرسپولیس، تیمی بوده است که سال پیش ضمن دبل در کسب قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی، به فینال لیگ قهرمانان رسیده است. 
پیشکسوت تیم پرسپولیس افزود: کالدرون از همین ابتدای کار می خواهد پسرش را به پرسپولیس بیاورد و مصاحبه مبالغه آمیزی انجام می دهد. بد نیست با هواداران پرسپولیس بیشتر صادق باشیم. من فکر می کنم مربیانی مانند کالدرون به این دلیل پسر خود را به ایران می آورند که پول بیشتری بگیرند. شاید یک روز من هم با پسرم دیاکو مربی بشوم. او را از الان آماده می کنم تا اگر یک روز سرمربی شدم، او هم پسرم شود. البته مطمئن باشید هیچ وقت چنین کاری انجام نمی دهم و پسرم شایستگی هایش را جای دیگری نشان می دهد. او روی پای خودش می ایستد. برای پرسپولیس بهترین ها را آروز داشته و هر کسی سرمربی شود با جان و دل حمایت می کنیم اما باز هم می گویم ای کاش مدیران باشگاه راه دیگری را برای انتخاب سرمربی طی می کردند.

اخبار مرتبط:
کالدرون چگونه رسما سرمربی پرسپولیس شد؟
کالدرون رسما سرمربی پرسپولیس شد

تگ ها


پرسپولیس کالدرون گابریل کالدرون پیشکسوت پرسپولیس پیشکسوتان پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال