واکنش پیولی به جدایی دروازه بان ایتالیایی

استفانو پیولی، سرمربی میلان به تمجید از جیجی دوناروما پرداخته و برای او آرزوی موفقیت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم میلان در نهایت در این فصل سری آ دوم شده و بعد از سالها به لیگ قهرمانان بازگشت. استفادنو پیولی،  سرمربی باتجربه و ایتالیایی فصل بعد آخرین سال قرارداد خود با میلان را طی می کند، اما پیولی ۵۵ ساله مدعی شد فعلا در فکر تمدید قرارداد با این تیم نیست و آنها اولویت های مهم تری پیش رو دارند.

استفانو پیولی گفت: "تمدید قرارداد من اولویت نیست و ما با مالدینی و ماسارا بیش از همه چیز در مورد چگونگی پیشرفت تیم در آستانه حضور در لیگ قهرمانان صحبت خواهیم کرد. امسال باید شرایط را تثبیت کنیم. من از اینکه در این باشگاه و با این گروه کار می کنم احساس خوشبختی دارم. من دوست داشتم از الگوی خودم جیانی بونو الگو گرفته و پروژه را از ابتدا تا انتها هدایت کنم. البته افت ما در طول فصل طبیعی بود، اما ما هرگز در مورد اصول و سبک بازی و تلاش برای بهبود جزئیات شک و تردید نداشتیم.

جدایی جیجی دوناروما؟ او الگوی یک بازیکن حرفه ای بوده و او روی آنچه در زمین رخ می متمرکز بود، حال چه مذاکرات مثبت باشد و چه نه. من و دوناروما با هم صحبت کردیم و از یکدیگر تشکر کردیم، رابطه ای صمیمانه داشتیم و من برای دوناروما بهترین ها را در جام ملت های اروپا آرزو می کنم.

شرایط میلان در بازار تابستانی؟ مدیران میلان پیش از این خلاقیت خود نشان داده اند. به غیر از زلاتان که من به وضوح در مورد او نظر مثبتی داشتم، باید از بازیکنانی چون سیمون کیائر،  الکسیس سائلزمیکر و فیکایو توموری نام ببرم که من آنها را نمی شناختم. مهم این است که گروهی ۱۰ تا ۱۲ نفره از بازیکن برتر مانند تئو هرناندز، توموری، کیائر، فرانک کسیه، داویده کالابریا، هاکان چالهان اوغلو و زلاتان داشته باشید."

تگ ها


آث میلان جان لوئیجی دوناروما استفانو پیولی