واکنش چیرو ایموبیله به شایعات جدایی از لاتزیو

چیرو ایموبیله، ستاره خط حمله لاتزیو به شایعات جدایی از این تیم واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، شاید در ابتدای فصل کمتر کسی تصور می‌کرد که با وجود ستاره هایی نظیر کریستیانو رونالدو و روملو لوکاکو در سری آ، نهایتاً مهاجم لاتزیو یعنی چیرو ایموبیله عنوان آقای گلی را از آن خود کند اما نه تنها این اتفاق رخ داد بلکه او موفق شد با به ثمر رساندن ۳۶ گل فاتح کفش طلای ۲۰۲۰ فوتبال اروپا شود.

درخشش فوق العاده مهاجم ایتالیایی باعث شده شایعات زیادی در رابطه با جدایی او از لاتزیو به گوش برسد و حتی در مقطعی گفته شد که این بازیکن مذاکراتی را هم با باشگاه منچستر یونایتد انجام داده است. این در حالی است که حالا ایموبیله به نوعی این شایعات را رد و اعلام کرده که قصد دارد در لاتزیو به فوتبالش ادامه دهد.

ایموبیله در مصاحبه ای گفت: " من سعی کردم که همیشه به لاتزیو متعهد باشم. تمدید با لاتزیو سه ساله خواهد بود بنابراین قراردادم با این تیم در سال ۲۰۲۳ یعنی زمانی که من ۳۵ ساله شده ام، به پایان خواهد رسید. قبل از آمدن به لاتزیو مذاکرات زیادی با ناپولی انجام دادم اما این انتقال به یک دلیل منتفی شد. ناپولی شهری است که من در آن متولد شده ام و همیشه از محبت آنها تشکر می کنم اما چیزی که لاتزیو به‌‌ من داده بسیار با ارزش بوده است."

تگ ها


چیرو ایموبیله لاتزیو