Banner

واکنش کارگر و خادم‌پور به لیست مازاد استقلال

پس از انتشار اخباری مبنی بر حضور سه بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال در لیست مازاد آندره آ استراماچونی، امیرحسین کارگر و سینا خادم‌پور به این موضوع واکنش نشان دادند...

به گزارش خبرنگار مدال، پس از انتشار اخباری مبنی بر مازاد شدن رضا آذری، سینا خادم پور و امیرحسین کارگر سه بازیکن این تیم در آستانه دیدار برابر فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر نوزدهم، امیرحسین کارگر در واکنش به این موضوع در صفحه شخصی خود پیامی منتشر کرد و نوشت:
سلام خدمت هواداران عزیر و فهیم باشگاه بزرگ استقلال
یک خبری در فضای مجازی توسط یک سایت که معلوم نیست از کجا خط میگیره منتشر شده. این خبرها دروغی بیش نیست تا تمرکز تیم و ما جوان‌های تیم بهم بریزه...
به امید موفقیت تیممون

همچنین سینا خادم پور در مورد این موضوع اظهارداشت: من برای افرادی که این اخبار را به دروغ منتشر می کنند متاسفم! مگر می شود یک مربی حرفه ای که کارنامه خوبی دارد در زمانی که تنها یک هفته  از آغاز لیگ برتر گذشته، به بازیکنانش بگوید که در لیست خروج هستید؟ این اخبار شیطنت رسانه ها است.
وی ادامه داد: امروز ما با آقای استراماچونی صحبت کردیم و ایشان گفتند با قدرت به کارتان ادامه دهید و من برای شما تمرینات اضافه هم در نظر گرفته ام و مربی بدنساز برایتان برنامه ریزی کرده است. 
خادم پور تاکید کرد: من خودم با آقای استراماچونی به صورت جداگانه صحبت کردم و ایشان گفتند اگر قبولت نداشتم از ابتدا در تیم قرار نداشتی. من هم به او قول دادم که تمام تلاشمان را به کار می بریم که هر زمان به ما نیاز شد با تمام توان بتوانیم به تیم کمک کنیم. 
وی اضافه کرد: من پس از شنیدن این خبر تعجب کردم و با مدیر رسانه ای و سرپرست تیم تماس گرفتم که حتی این عزیزان نیز اظهار بی اطلاعی کردند. فکر می کنم افرادی که به دنبال خوراک خبری هستند این حواشی را ایجاد می کنند.

بیشتر بخوانید:

خبر تائید نشده؛ سه بازیکن استقلال در لیست مازاد

آذری: حضور ما در لیست مازاد استقلال نامردی است!

تگ ها


استقلال لیست مازاد استراماچونی امیر کارگر رضا آذری سینا خادم پور لیگ برتر فوتبال ایران امیر حسین فتحی اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال