واکنش کاسیمیرو به شکست عجیب رئال برابر کادیز

هافبک برزیلی رئال نیمه اول اسف بار تیمش برابر کادیز را مورد انتقاد قرار داد....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته در ورزشگاه آلفردو دی استفانو متحمل شکستی عجیب شد. مدافع عنوان قهرمانی لالیگا برابر تیم تازه لالیگایی شده کادیز با یک گل شکست خورد و نتوانست گلی به ثمر برساند. رئال با این شکست هم توانست صدر جدول را حفظ کند.

کاسیمیرو هافبک دفاعی رئال که در این بازی نیمکت نشین بود و از نیمه دوم وارد میدان شد به خبرنگاران گفت:« نیمه اول را به شکلی واضح به حریف هدیه کردیم. نیمه دوم برای گل تساوی و عوض کردن نتیجه جنگیدیم ولی نشد. نیمه اول کادیز عالی بود و مزدش را گرفت. لالیگا همین است و اگر بی انگیزه وارد میدان شوید، تاوان می دهید.»

کاسیمیرو ادامه داد:« صحبت در مورد نیمه اول به خصوص که من روی نیمکت بودم، دشوار است. باید این بازی را خوب آنالیز کنیم اما واضح است که رئال نباید هرگز یک بازی را اینگونه شروع کند. تلاش و جدیت تیم در ابتدای بازی ناامیدکننده بود. حالا بازی با شاختار را پیش رو داریم و باید باتری های مان را شارژ کنیم.»

مشکلات دفاعی:« فکر نمی کنم انسجام دفاعی را از دست داده باشیم. در نیمه دوم حریف یک موقعیت هم نداشت. در هر صورت باید اشتباهات این بازی را برطرف کنیم و اعتراف می کنم که درس خوبی گرفتیم. در بازی های بعدی همان رئال منسجم را در میدان خواهید دید. هر بازی داستان خودش را دارد. ابتدا شاختار و سپس ال کلاسیکو؛ بازی با کادیز هم به تاریخ پیوست.»

تگ ها


کاسمیرو رئال مادرید