واکنش کاناوارو به نتایج ضعیف ایتالیا در مرحله مقدماتی جام جهانی

به گزارش مدال به نقل از طرفداری،از نظر ستاره سابق آتزوری، حذف احتمالی تیم ملی کشورش در مرحله مقدماتی جام جهانی می تواند، فاجعه آمیز باشد ......

به گزارش مدال به نقل از طرفداری، از نظر ستاره سابق آتزوری، حذف احتمالی تیم ملی کشورش در مرحله مقدماتی جام جهانی می تواند، فاجعه آمیز باشد. ضمن اینکه او معتقد است، 4 تیم تا انتها برای فتح اسکودتو رقابت خواهند کرد.
فابیو کاناوارو، امروز همراه با برادرش پائولو، چیرو فرارا و برخی دیگر از بازیکنان نامدار اهل ناپل، در این شهر حضور داشت تا در مراسم پروژه بازسازی ورزشگاه آرتورو کولانا، شرکت کند. این ورزشگاه، برای مردم شهر بسیار ارزشمند است و به نوعی تاریخ فوتبال ناپل محسوب می شود. در حاشیه این مراسم، فابیو کاناوارو پیرامون مسائل مختلفی صحبت کرده است.
کاناوارو در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا، در مورد فرم فوق العاده ناپولی، گفت:
ناپولی تقریبا عالی و بدون نقص بوده است. آن ها فصل را فوق العاده شروع کرده و نسبت به سال گذشته متفاوت نشان داده اند چون در مقابل تیم های کوچک، بهتر کار کردند. حالا فقط نیاز به تداوم در کارشان و ثبات دارند.
مدعیان اسکودتو؟
ناپولی در کنار یوونتوس، رم و اینتر تا انتها به رقابت می پردازد. همه ماه ها، مهم و تعیین کننده هستند؛ مهم ترین چیز برای ناپولی استمرار در کارشان است چون آن ها بازی های سختی در لیگ قهرمانان اروپا دارند.
مائوریتزیو ساری؟
او شگفت انگیز است. ساری در لیگ های پایین تر هم ایده هایش را به تیم منتقل می کرد. او فوتبال ایتالیا را به خوبی به بازیکنانش می آموزد و نتیجه اش، تیمی است که اکنون می بینیم.
ترکیب ناپولی؟
با مصدومیت میلیک، برای سرمربی بسیار نگران کننده است که نمی تواند مهاجمانش را استراحت بدهد. آن ها مجبورند تا ژانویه از سه مهاجم خود محافظت کنند. در سایر خطوط، ترکیب آن ها بسیار رقابتی است و عمق خوبی دارد و هماهنگی مناسبی بین ستاره ها و بازیکنان جایگزین دیده می شود.
تیم ملی؟
صعود نکردن به جام جهانی، یک فاجعه برای همه کسانی است که درگیر تیم ملی هستند. آن ها باید سرمایه گذاری بیشتری روی جوانان انجام بدهند. لازم است که قوانین و استادیوم های جدیدی ایجاد شوند چون مردم ایتالیا حق دارند مثل مردم انگلیس به تماشای بازی ها بنشینند. مطمئنا ما در این زمینه بسیار عقب هستیم. در چین از حالا روی جام جهانی بعدی کار می کنند و مشغول تغییر قوانین هستند. مهم ترین چیز، ساختار قوی است که چینی ها در این زمینه بسیار خوب هستند.
آینده من؟
در حال مطالعه هستم تا شیوه مربیگری ام را بهبود ببخشم. امیدوارم به زودی در تیمی از اروپا یا ایتالیا، مربیگری کنم. تمرین کردن و انتقال ایده هایم به بازیکنان، بسیار اهمیت دارد.
آنچلوتی؟
حضور او در لیگ چین می تواند بسیار خوشایند باشد. اینکه هر یکشنبه با اسکولاری، کاپلو و ویاش بواش رقابت کنید، بسیار لذت بخش است و برای من فرصتی عالی برای پیشرفت است.
 

تگ ها


اخبار روز ایتالیا فوتبال