واکنش کریمی به اظهارات سراجی؛ مدرک دارم!

علی کریمی با رد ادعای سراجی اعلام کرد که مدارک مذاکراتش با سایپا موجود است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در میان تمامی حواشی این چند وقت اخیر، دعوای رسانه ای علی کریمی و مهرداد سراجی را هم در چند قسمت شاهد بودیم. داستان از جایی کلید خورد که مهرداد سراجی در رابطه با موضوع تبلیغات محیطی و حواشی آن در بازی پرسپولیس - نفت مسجد سلیمان، توییتی منتشر کرد و علی کریمی هم به این توییت واکنش نشان داد.

کریمی در یک استوری اینستاگرامی، خطاب به سراجی که به انتقاد از عدم شفافیت در صورت های مالی فدراسیون فوتبال پرداخته بود، نوشت: شما یکی از باعث و بانی های این وضعیت هستین/ شما وقتی یه باشگاه رو نتونستین مدیریت کنین، خانواده فوتبال نباید به شما و امثال شما دلخوش باشند.

در واکنش به این استوری، سراجی مدعی شد که چون در مذاکره با علی کریمی برای هدایت سایپا با او به توافق نرسیده، او چنین ادعاهایی را مطرح کرده است. البته یکی از اعضای هیئت مدیره سایپا در یک مصاحبه اعلام کرد که سراجی در مورد کریمی واقعیت ها را نگفته و حتی هیئت مدیره سایپا ابتدا خوش بین نبود که بتواند موافقت کریمی را جلب کند!

خود علی کریمی هم بعد از چند روز نسبت به این ادعاها واکنش نشان داد. واکنشی که با صحبت های حسین خبیری، عضو هیئت مدیره باشگاه سایپا مطابق دارد. او در این باره گفت: «درباره صحبت‌های آقای سراجی که گفتند علی (کریمی) به خاطر اینکه با او قرارداد امضا نکرده و توافق نکرده بودیم، این صحبت‌ها اتفاق افتاد. بعضی‌ها برای اینکه خودشان را مبرا کنند از یکسری مسائل و داستان‌ها متأسفانه متوسل به دروغ می‌شوند. صحبت‌هایی هم که اوایل فصل با باشگاه سایپا داشتم، با هیأت مدیره به صورت مستقیم بود که تمام مدارکش موجود است. قرارداد پیش‌نویس و تمام مکاتباتی هم که شده بود وجود دارد.»

تگ ها


مهرداد سراجی فوتبال ایران علی کریمی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال