واکنش کفاشیان ; منصوریان وقتی باشگاه ها بازیکن ندادند استعفا کرد

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال نسبت به ناراحتی سرمربی استقلال برای محروم شدن بازیکنان تیمش واکنش نشان داد ......

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال نسبت به ناراحتی سرمربی استقلال برای محروم شدن بازیکنان تیمش واکنش نشان داد.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، مهدی قائدی، نورافکن و مجید حسینی به دلیل عدم همراهی تیم امید بازی اول استقلال برابر صنعت نفت را از دست دادند و این موضوع باعث شد منصوریان در پایان بازی مصاحبه تندی علیه مدیران فدراسیون فوتبال انجام بدهد.


علی کفاشیان در واکنش به عصبانیت منصوریان به خبرگزاری فارس گفت:  منصوریان زمانی که سرمربی امید بود، نزدیک مسابقات وقتی بازیکنان را به تیم امید ندادند از این تیم استعفا کرد و رفت و در تیم امید نماند و این تیم از دور مسابقات حذف شد. الان هم منصوریان مربی استقلال است و باید با تیم امید همکاری می کرد و اجازه نمی داد کار به اینجا بکشد. تمام مسائل باشگاهی و اینکه فعالیت خوبی در این بخش وجود دارد به خاطر تیم های ملی است و این تیم ها باید قوی شده و رو به جلو بروند. منصوریان که خودش این درد را کشیده بود، انتظار می رفت که بازیکنانش را به تیم امید بدهد.


او در مورد این که استقلالی ها ادعا می کنند بازی های تیم امید در فیفا دی نبوده است و محرومیت 3 بازیکن این تیم غیر قانونی است هم گفت: فیفادی نباشد! مگر برای کشورهای دیگر فیفادی بود؟! باشگاه ها باید با فدراسیون و تیم های ملی هماهنگ باشند. فیفادی چیست؟ مگر فیفا باید برای ما تعیین تکلیف کند؟ باید بدانیم که تیم ملی مان ارجح تر از همه باشگاه هاست. همه لیگ ها و بازی های باشگاهی به خاطر پیشرفت تیم ملی است. بنظرم استقلال کار خوبی نکرد و دیگر با کمیته انضباطی است که چه تصمیمی بگیرد. منصوریان این درد را کشیده بود و توقع داشتیم بدون مشکل و حاشیه بازیکنانش را در اختیار تیم ملی امید قرار دهد.
نایب رییس فدراسون فوتبال در پایان گفت: آن زمان خودش علیه مربیان و باشگاه ها بود و الان علیه تیم ملی! این کارها درست نیست و باید همیشه به تیم ملی اهمیت داد. اینکه تیم امید ما از رقابت ها حذف شد چه دستاوردی می تواند برای ما داشته باشد؟ در هر صورت الان هم باید جوانان را حمایت کرد تا به رقابت های انتخابی المپیک برسیم و نباید کار را متوقف کرد. در این رقابت ها هم بهتر این بود که به مرحله بعدی صعود کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال