واکنش کلوپ به صحبت های مورینیو

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از دیلی میل، لیورپول فصل گذشته به هر سختی که بود توانست سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاورد تا مهم ترین دستاورد یورگن کلوپ در این تیم رقم بخورد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از  دیلی میل، لیورپول فصل گذشته به هر سختی که بود توانست سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاورد تا مهم ترین دستاورد یورگن کلوپ در این تیم رقم بخورد. این مربی آلمانی در صحبت هایی به حرف های ژوزه مورینیو واکنش نشان داد.

در حالی که تمامی تیم های لیگ برتر انگلیس در حال تقویت هستند، تیم یورگن کلوپ فصل آرامی را پشت سر می گذارد. آنها تاکنون تنها موفق شدند، محمد صلاح را از تیم رم به خدمت بگیرند و همچنین یک بازیکن جوان به نام سولانکه را از چلسی و رابرتسون را از هال سیتی جذب کردند که به نظر برای هواداران لیورپول کافی نیست.

یورگن کلوپ در واکنش به صحبت های ژوزه مورینیو درباره فعالیت تیم های انگلیسی در فصل نقل و انتقالات تابستانی، گفت : من علاقه ای به شنیدن صحبت های مورینیو را ندارم. چرا باید درباره منچستریونایتد صحبت کنم؟ ژوزه می خواهد درباره تیم ما صحبت کند. ما فصلی داشتیم که مشابه آن را منچستر یونایتد قبلا تجربه کرده بود و کسی از ما سوال نکرده بود که احساسمان در مورد آن چیست؟

سرمربی آلمانی در پاسخ به این سوال که آیا اهداف نقل و انتقالات  تیمش در ادامه فصل تغییر خواهد کرد یا خیر؟ گفت : در فصل نقل و انتقالات تابستانی هر چیزی امکان پذیر است. این زمانی است که من دوست ندارم درباره آن صحبتی کنم. همه این را می دانیم که تیم ها قدرت زیادی در جذب بازیکن پیدا کرده اند. من از ترکیبی که دارم ناراضی نیستم. ترکیبم را دوست دارم و نفراتی را هم که دوست دارم در کنارم باشند را به کادر مدیریتی اطلاع داده ام و آنها نیز به خوبی این را می دانند که ما چه اهدافی در ادامه فصل داریم.

لیورپول در اولین دیدار فصل جدید لیگ برتر انگلیس باید به مصاف واتفورد برود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال