واکنش کلوپ به غیبت شکیری: ما یک باشگاه بزرگ هستیم

کلوپ در خصوص خط خوردن اسم ژردان شکیری از لیست تیمش برای دیدار مقابل ستاره سرخ بلگراد توضیح داد ......

کلوپ در خصوص خط خوردن اسم ژردان شکیری از لیست تیمش برای دیدار مقابل ستاره سرخ بلگراد توضیح داد.

به گزارش مدال، تیم فوتبال لیورپول امشب در هفته چهارم از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در حالی به مصاف ستاره سرخ بلگراد خواهد رفت که هیچ نامی از  ژردان شکیری در لیست  تیم برای این دیدار دیده نمی شود.  شکیری در کوزوو متولد شده است که از لحاظ قومی  مربوط به آلبانی می باشد. منطقه ای که در سال 1990 با نیروهای صربستانِ تحتِ سلطه یوگوسلاوی سابق، وارد  نبرد شدند و  پس از این جنگ ها، دولت صربستان استقلالِ کوزوو را به رسمیت نشناخت.

این بازیکن 27 ساله در جریان دیدار سوئیس مقابل صربستان در جام جهانی 2018 روسیه ، پس از به ثمر رساندن گل تیمش دستانش را همچون عقابی  نشان داد که شبیه به پرچم کوزوو است و با این کار حواشی و جنجال های بسیاری را ایجاد کرد.

حال یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در خصوص این موضوع به خبرنگاران گفت: من زمان زیادی را صرفِ تصمیم گیری در خصوص لیست اعزامیِ بازیکنان کرده ام و تا به حال نیز، همه آن را پذیرفته اند. ما اینجا در قالب یک تیم فوتبال حضور داریم و نماینده یک باشگاه بزرگ در دنیا هستیم. دلیل حضور ما در اینجا، بازی کردن فوتبال است، هیچ چیزی جز این نیست وتماماً روی آن تمرکز خواهیم کرد.

اکنون به خاطری شرایط موجود، درواقع شرایطی که همه مردم بهتر آن را می دانند، تصمیم گرفتیم که شقیری را به همراهِ خود نیاوریم. او بازیکن ما است و برای ما بازی های بسیاری انجام خواهد داد اما در این دیدار، خیر.

حال یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در خصوص این موضوع به خبرنگاران گفت: من زمان زیادی را صرفِ تصمیم گیری در خصوص لیست اعزامیِ بازیکنان کرده ام و تا به حال نیز، همه آن را پذیرفته اند. ما اینجا در قالب یک تیم فوتبال حضور داریم و نماینده یک باشگاه بزرگ در دنیا هستیم. دلیل حضور ما در اینجا، بازی کردن فوتبال است، هیچ چیزی جز این نیست وتماماً روی آن تمرکز خواهیم کرد. اکنون به خاطر شرایط موجود، درواقع شرایطی که همه مردم بهتر آن را می دانند، تصمیم گرفتیم که شکیری را به همراهِ خود نیاوریم. او بازیکن ما است و برای ما بازی های بسیاری انجام خواهد داد اما در این دیدار، خیر.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال