واکنش کمیته استیناف به اظهارات مدیرعامل پرسپولیس

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با صدور بیانیه‌ای به اظهارات اخیر محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد...

واکنش کمیته استیناف به اظهارات مدیرعامل پرسپولیس

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته استیناف در خصوص اظهارات مورخ 98/9/11 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر، به منظور تنویر افکار عمومی، مطالبی را به شرح زیر به اعلام کرد:
1 ) از زمان آغاز فعالیت برنامه فوتبال برتر، صرفاً یک مورد تماس تلفنی با ریاست کمیته استیناف گرفته شده است که پاسخگویی انجام شده است.
2 ) بر خلاف اظهارات آقای انصاری‌فرد درباره محرومیت آقای شجاع خلیل‌زاده، کمیته استیناف وی را از حیث عکس گرفته شده مبین نشان دادن انگشت دست با تلقی به مفهوم نظارت خدای متعادل، تبرئه نموده و لیکن در مورد تحریک تماشاگران با توجه و مستند به گزارش ناظر محترم کمیته انضباطی حاضر در ورزشگاه، محرومیت تعیین شده تائید گردید.
3 ) کمیته استیناف بر اساس درخواست نامبرده و باشگاه پرسپولیس دائر بر تعلیق باقیمانده محرومیت وی، وارد رسیدگی شده و ایشان را مشمول تعلیق محرومیت دانسته فلذا چنانچه ایشان در ترکیب تیم قرار نداشته می‌توانستند درخواست خود را مسترد تا لااقل عدم حضور وی در بازی، پایانی باشد بر محرومیت اعمال شده، لذا علی رغم توضیح این موضوع به آقای انصاری‌فرد، متاسفانه مجدداً با طرح غیر واقع نحوه محرومیت بازیکن، فضای آرام فوتبال دچار تنش خواهد شد که امیدواریم از هرگونه تصویرپردازی غیر واقع در راه اعتلای تیم تحت مدیریت‌شان قدم بردارند.

بیشتر بخوانید:

پیغام بیرانوند برای پرسپولیسی‌ها: خودتان را به دردسر نیندازید!

تگ ها


پرسپولیس محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل پرسپولیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال