واکنش کنعانی به ویدئوی جنجالی فولادشهر

مدافع میانی پرسپولیس در مورد ویدئوی کوتاهی که از او مقابل رختکن ذوب آهن منتشر شده، توضیح کوتاهی داد....

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس ساعاتی پیش در دیدار سخت و نزدیک در شرایطی موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ از سد ذوب آهن عبور کند که گل اول بازی را دریافت کرده بود، ولی در نیمه دوم با دو تعویضی که یحیی گل محمدی در بخش هجومی داشت، توانست ورق را به سود تیمش برگرداند و پرسپولیس در روزی که اتفاقات زیادی را در اصفهان تجربه کرده بود، با سه امتیاز به تهران باز خواهد گشت.


بلافاصله اما پس از اتمام این مسابقه، ویدئویی جنجالی از محمدحسین کنعانی زادگان مقابل رختکن ذوب آهن منتشر شد که در فضای مجازی خیلی زود دست به دست شد واینطور ادعا شد که این بازیکن احتمالا با یکی از اعضای تیم فوتبال ذوب آهن درگیری داشته است.


در همین رابطه کنعانی زادگان مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگویی کوتاه با "ورزش سه" ضمن رد اخبار و شایعاتی که پیرامون این ویدئو دست به دست می شود، درباره ماجرا اینطور توضحی داد:« نه اصلا اینطور نیست. شنانی ( مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن) پیراهنم را خواسته بود و من برای دادن پیراهنم به رختکن ذوب آهن رفته بودم.» 


او سپس در واکنش به نیروهای انتظامی حاضر در ورزشگاه اضافه کرد:« واقعا چیز خاصی نبود و نمی دانم چرا آنها دخالت کردند. چون با این کارشان فقط جو را متشنج کردند.»

تگ ها


پرسپولیس تهران محمد حسین کنعانی زادگان