واکنش کونته به شایعه بازگشت زلاتان به اینتر

آنتونیو کونته سرمربی اینتر در آستانه دیدار تیمش با ساسولو به شایعه بازگشت زلاتان به اینتر واکنش نشان داد...

آنتونیو کونته سرمربی اینتر در آستانه دیدار تیمش با ساسولو به شایعه بازگشت زلاتان به اینتر واکنش نشان داد

به گزارش مدال، فردا از هفته هشتم سری‌آ، ساسولو میزبان اینتر خواهد بود. آنتونیو کونته در کنفرانس خبری قبل از این دیدار حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود. این مربی از تعهد شاگردانش بسیار راضی است.

کونته صحبت‌هایش را اینگونه آغاز کرد:

"آرام هستم زیرا تیم با تعهد، عزم و اراده و تمایلی زیاد چه در تمرینات و چه در مسابقات خود کار کرده است. در فوتبال ممکن است یک بازی را ببازید اما مهم‌ترین چیز این است که تمایل در تیم برای پیشرفت وجود دارد و من هر روز شاهد آن هستم. هنگامی که بازیکنانم حتی در این شرایط جوی (اشاره به تمرین دو روز قبل اینتر زیر بارش شدید باران) با چنین تمایلی کار می‌کنند باید راضی باشم. در بازی های قبلی جنبه‌هایی وجود داشت که در آن خوب کار نکرده بودیم و در تلاش بوده‌ایم جاهایی که نیاز به پیشرفت داریم را شناسایی کنیم. ساسولو؟ به آن‌هایی که چنین تیمی را ساخته اند باید تبریک گفت. غم و اندوه زیادی بابت مرگ جورجو اسکویینزی(رئیس سابق ساسولو) وجود دارد و او معمار این تیم بود. من این باشگاه را جدی می‌بینم و به آنها بابت فوتبال خوبی که بازی می‌کنند تبریک می‌گویم. فردا مسابقه ای مهم برای ساسولو و مسابقه ای بسیار مهم تر برای ما خواهد بود. "

سپس او در مورد شرایط بازیکنان اینتر صحبت کرد:

مصدومیت سانچز:

"افسوس و ناراحتی زیادی در مورد این مصدومیت وجود دارد زیرا در مورد بازیکنی صحبت می‌کنیم که به خوبی بازیابی شده بود و شروع به کمک به تیم در تمامی جنبه‌ها به تیم کرده بود. سانچز با تمایل زیادی به اینجا برای اثبات خود آمده بود و به همین دلیل متاسف هستیم. او بسیار تلاش کرد تا سانچزی شود که ما می‌شناختیم و هنگامی که باید نتیجه کارش را می‌دید این مصدومیت نصیبش شد اما آسیب‌دیدگی‌ها بخشی از فوتبال هستند. گاهی اوقات مصدومیت بازیکنان به تیم فرصت‌های بیشتری ارائه می‌کند و حتی عامل انگیزنده‌ای برای پیشرفت و وحدت بیشتر می‌شود."

شایعات انتقال ابراهیموویچ به اینتر:

"در حال حاضر صحبت در مورد سایر بازیکنان می‌تواند باعث عدم احترام به شاگردانم که به خوبی در دسترس بودن خود را نشان داده‌اند، شود و بنابراین با وجود احترام زیادی که برای ایبرا قائل هستم معتقدم نباید در مورد وی صحبت کرد. او یک فرد فوق‌العاده و بازیکنی است که در تاریخ فوتبال ماندگار خواهد شد. اما من به بازیکنانم اعتماد دارم و برای آنها احترام قائلم."

اخبار مرتبط:

اینترمیلان به دنبال زوج سردار آزمون

تگ ها


نراتزوری فوتبال جهان آنتونیو کونته زلاتان ابراهیموویچ هفته هشتم سری‌آ