واکنش کیه لینی به احتمال هم تیمی شدن با سوارز

این روزها بحث انتقال لوئیس سوار به یوونتوس داغ پیگیری می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از اینکه لوئیس سوارز در فهرست مازاد بارسلونا قرار گرفت، او بلافاصله مذاکرات برای فسخ قراردادش و نیز مذاکره با باشگاه های خواهان خود را به صورت موازی شروع کرد.

سوارز به سرعت با یوونتوس توافق کرد اما به باشگاه ایتالیایی اعلام کرده است که تا زمان فسخ قراردادش نمی تواند هیچ قول قطعی به آنها بدهد.

مشکل بزرگ اینجاست که سوارز قصد دارد تمام دستمزد فصل بعد خود را بدون کم و کاست دریافت کند ولی بارسا با این قضیه مخالف است. به درازا کشیده شدن مذاکرات فسخ قرارداد سوارز و بارسا سبب شده تا یوونتوس نیز به فکر مذاکره با دیگر گزینه های خود همچون ادین ژکو و مویس کین بیفتد اما همچنان سوارز گزینه اول این باشگاه است.

اگر سوارز در نهایت راهی یووه شود، با جورجو کیه لینی هم تیمی خواهد شد. سوارز در جام جهانی ۲۰۱۴ با گاز گرفتن شانه کیه لینی حاشیه ساز شد و برایش محرومیتی  ۴ ماهه را به همراه داشت.

کیه لینی در مصاحبه با خبرنگاران و در مورد احتمال پیوستن سوارز به یووه گفت:« اخیرا آندره آ پیرلو مربی ما به وضوح در مورد این قضیه صحبت کرد و گفت که ما هرچه زودتر به یک مهاجم نیاز داریم و البته هنوز زمان تا پایان نقل و انتقالات باقی است. معتقدم او روشن و شفاف حرف زد و نیاز نیست من هیچ جمله ای اضافه کنم. در واقع باید در پاسخ به سوال شما بگویم که هیچ نظری ندارم.»

بیشتر بخوانید:

تصمیم باورنکردنی بارسلونا در مورد لوییس سوارز!

انتقال ستاره هلندی به بارسا نهایی شد

 

 

تگ ها


جورجیو کیه لینی لوئیس سوارز فوتبال جهان یوونتوس بارسلونا فوتبال