واکنش گرت بیل بعد از گلزنی برای تاتنهام

گرت بیل بعد از هفت سال موفق شد برای تاتنهام گلزنی کند و در پایان بازی گفت از اینکه دوباره برای تاتنهام گلزنی کرده بسیار خوشحال است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در جریان پیروزی ۲-۱ تاتنهام مقابل برایتون گرت بیل ستاره ولزی که از شروع فصل جاری به صورت قرضی از رئال مادرید به تاتنهام منتقل شده گل دوم و پیروزی بخش تیمش را زد تا نقش مهمی در پیروزی شاگردان مورینیو بازی کند.

مورینیو در حالی که بازی با تساوی ۱-۱ دنبال می‌شد در دقیقه ۷۰ گرت بیل را به زمین فرستاد و او سه دقیقه بعد با ضربه سر دروازه برایتون را باز کرد تا سه امتیاز برای تیمش به ارمغان بیاورد. آخرین باری که گرت بیل برای تاتنهام گلزنی کرده بود سال ۲۰۱۳ بود. بیل بعد از آن راهی رئال مادرید شد و حالا بعد از هفت سال بار دیگر برای اسپرز گلزنی کرد.

گرت بیل در پایان بازی گفت: " خیلی خوشحالم. دلم می خواست وارد زمین شوم و برای تیمم کاری بکنم. من برای تیم تلاش کردم و خوشحال بودم که توانستم به گل برسم. سرخیو رگیلون در آن صحنه عالی کار کرد و من در زمان مناسب در مکان مناسب بودم. شروع گلزنی برایم خیلی لذت بخش است. همه راجع به افراد صحبت می کنند ولی من همیشه گفته ام که بازیکنی در خدمت تیمم. مهم کل تیم است و اگر لازم باشد من برای کمک به دفاع وارد زمین شوم با کمال میل وظیفه ام را انجام خواهم داد".

بیل درباره شانس تاتنهام در فصل جاری گفت: " رقابتها خیلی سخت است و ما می دانیم که نباید به خودمان غره شویم. تیمهای بزرگی رقیب ما هستند و ما فقط باید سعی کنیم تا آخرین حد توان مان تلاش کنیم و کوتاه نیائیم".

بیشتر بخوانید:

طعنه مورینیو به رئال مادرید درباره گرت بیل

استارت گلزنی؛بیل فرشته نجات مورینیو

 

 

تگ ها


گرت بیل فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال