واکنش گرشاسبی به صحبت‌های نبی: همه حرف‌هایش دروغ است!

در روزهایی که پرسپولیس برای فصل جدید رقابت‌های فوتبال آماده می‌شود مصاحبه‌های عضو هیات مدیره و جوابیه مدیرعامل سابق این تیم تبدیل به موضوعی حاشیه‌ای شده است....

واکنش گرشاسبی به صحبت‌های نبی: همه حرف‌هایش دروغ است!

به گزارش مدال، مهدی محمد نبی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امروز در برنامه تلویزیونی «سلام صبح بخیر» شبکه سه تلویزیون درباره مسایل مختلف صحبت کرد اما حرف‌های او در رابطه با مشکلات قراردادهای بازیکنان پرسپولیس باعث شد تا حمیدرضا گرشاسبی خیلی سریع و صریح پاسخ بدهد. گرشاسبی در پاسخش اعلام کرد زمانی که مدیریت پرسپولیس را گرفته این باشگاه ۱۸۰ پرونده در فیفا داشته و با خطر محرومیت‌های سنگین مواجه بود. موضوعی که جدا از مسائلی که بین او و محمدنبی به وجود آمده می‌تواند سرفصل یک بحث جدی باشد. با این وصف حرف‌های عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به مذاق گرشاسبی خوش نیامده هرچند علی‌اکبر طاهری نیز بعد از جدایی برانکو مشکلات قرارداد او را به دوره مدیریت گرشاسبی مرتبط دانسته بود.


نبی در مصاحبه امروز صبح اعلام کرده بود که قرارداد بازیکنان پرسپولیس به گونه ای بسته شده است که آن ها می توانند به راحتی جدا شوند. حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق پرسپولیس در این رابطه گفت: «متاسفانه همه صحبت‌های نایب رئیس هیات مدیره باشگاه درباره قرارداد بازیکنان دروغ بود.»


او با اشاره به این بخش از صحبت‌های نبی در مورد قرارداد بازیکنان گفت: «تمام این حرف‌ها دروغ بود. نبی پیش از این در کمیته بررسی قراردادهای AFC بود و روزی نبود که از من به خاطر قراردادها تشکر نکند. او هفته گذشته در یک برنامه رادیویی صحبت هایی را عنوان کرد و پس از آن من به صورت تلفنی با او صحبت کردم که چرا حرف های خلاف واقعیت را بیان می‌کند او هم عذرخواهی کرد و اعلام کرد صحبت‌هایش را اصلاح خواهد کرد اما دوباره حرف‌هایی را از او شاهد بودیم که به دور از واقعیت بود. کجای دنیا یک عضو هیات‌مدیره به این مقدار مصاحبه می‌کند؟»


او افزود: «واقعاً دوست ندارم پرسپولیس وارد حاشیه شود. اما بهتر است پیش از صحبت‌ها اول قراردادها را بررسی و مطالعه کنند بعد در مورد شخص یا فردی اظهار نظر کنند. اگر با خراب کردن من پرسپولیس بالا می‌رود و به نبی لوح تقدیر می دهند به خود من اعلام کنند. خدا را شکر مردم بهترین کارشناس هستند و همه می دانند که چه کسی برای تیم چه کار کرده است.»


گرشاسبی همچنین گفت: «زمانی که من به پرسپولیس آمدم ۱۸۰ پرونده فیفا، خطر محرومیت بازیکنان و خیلی از مسائل دیگر پرسپولیس را تهدید می‌کرد اما یکبار در مورد مدیریت های قبلی من صحبت نکردم. چه کسی دید که من یکبار گله کنم؟ در آن مقطع همه سختی‌ها را تحمل کردم تا پرسپولیس ضربه نبیند.»


او گفت: «پرسپولیس زمانی هشت ملی‌پوش داشت اما برای نیفتادن می‌جنگید. خوشبختانه تا جایی که توانستیم سعی کردیم که تیم وارد حاشیه نشود و به وظایف‌مان عمل کنیم. اسرار باشگاه باید تحت حفاظت مدیران باشد. شاید بازیکن و مربی دوست ندارند خیلی از مسائل را در مورد قراردادهای آنها عنوان شود. در مورد خیلی از مسائل دیگر هم همینطور.»


مدیرعامل سابق پرسپولیس در مورد اظهارات علی‌اکبر طاهری که کفته بود مشکل قرارداد برانکو به زمان مدیریت او باز می‌گردد، گفت: «او خودش هم در حرف‌هایش تزلزل داشت. در این مورد همه اصول حرفه‌ای رعایت شد. در آن زمان با وجود همه مشکلاتی که بود، قراردادها را تمدید کردیم. پرداختی منظم هم داشتیم اما نمی‌دانم که مشکل کجاست.»

بیشتر بخوانید:

واکش نبی به جدایی سید جلال/باشگاه با امیری تماس گرفته

 

 

تگ ها


مهدی محمد نبی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال