واکنش گرشاسبی به نامه جنجالی نمایندگان مجلس

دیروز تصویری منتشر شد مبنی بر اینکه تعدادی از نمایندگان مجلس از وزیر ورزش درخواست کرده‌اند تا مقدمات حضور مجدد گرشاسبی بر روی صندلی مدیریت باشگاه پرسپولیس را فراهم کنند....

به گزارش مدال، درست در شرایطی که وضعیت مدیریت باشگاه پرسپولیس پیچیده شد و ایرج عرب در آستانه استعفا یا شاید برکناری قرار گرفت، نامه‌ای در رسانه ها منتشر شد که حاوی حمایت ۷۰ نماینده مجلس شورای اسلامی از حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس بود. 
نمایندگان مجلس از وزیر ورزش و جوانان درخواست کردند با بازگشت گرشاسبی به باشگاه پرسپولیس موافقت کند. 
این اتفاق در شرایطی رقم خورد که گرشاسبی با قانون تصویب شده توسط همین نمایندگان، به علت بازنشستگی از پرسپولیس کنار رفت و حالا همان نمایندگان دست به کار شده‌اند تا گرشاسبی را برگردانند. او توانست با پرسپولیس و برانکو روز‌های خوبی را سپری کند ولی از میانه‌های فصل گذشته، دیگر مورد حمایت وزارت ورزش قرار نگرفت و به اجبار، از پرسپولیس دور شد. پس از انتشار نامه نمایندگان مجلس، گرشاسبی که تمایلی به صحبت نداشت و به گفتن این جملات، بسنده کرد: «به من هم گفته بودند قرار است نمایندگان مجلس در خصوص عدم بازنشستگی من، نامه‌ای بنویسند و امضا جمع کنند ولی خبر‌های بیشتری نداشتم تا اینکه نامه را دیدم. واقعاً از این موضوع تعجب می‌کنم که چطور ممکن است نامه به این مهمی به دست رسانه‌ها برسد، چون من در جریان انتشار آن نبودم. نکته جالب این که نام هیچ یک از نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی را به عنوان امضا‌کننده نامه فوق نمی‌بینیم.» 

بیشتر بخوانید:
از نامه ۷۰ نماینده مجلس تعجب کردید؟!

تگ ها


نامه نمایندگان مجلس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال