واکنش گری نویل به صحبت‌های جنجالی همسر دی‌ماریا

گری نویل، کاپیتان سابق منچستریونایتد، به صحبت های اخیر همسر آنخل دی ماریا واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دی ماریا در تابستان ۲۰۱۴ با انتقالی هنگفت از رئال مادرید به منچستریونایتد پیوست اما علی رغم شروع خوب در الدترافورد، نتوانست انتظارات را برآورده کند و سال بعد راهی پاری سن ژرمن شد.

خورخلینا کاردوسو، همسر دی ماریا، به تازگی ادعا کرد که اصلا دوست نداشت همسرش راهی انگلیس شود و این کشور را زباله دانی توصیف کرد. اظهارنظری که واکنش گری نویل را به همراه داشت. کاپیتان سابق منچستریونایتد معتقد است که دی ماریا و خانواده اش به دنبال بهانه ای برای توجیه نمایش های ضعیف او در الدترافورد هستند.

او به اسکای اسپورت گفت:" ما این داستان ها را هر بار که یک بازیکن خوب بازی نمی کند، می شنویم؛ مانند وقتی که دی ماریا در منچستریونایتد بود. او وحشتناک بود. وقتی او اینجا آمدم، من انتظار و هیجان زیادی داشتم. فکر می کردم یک بازیکن سطح بالا خریدیم. او از روز اول علاقه ای به حضور در اینجا نداشت.

آنچه او نیاز دارد این است که به هم‌وطنش سرخیو آگوئرو نگاه کند یا به پابلو سابالتا که در اینجا خوب کار کردند و عجله ای برای جدایی نداشتند. من به طور کامل از شهرم دفاع می کنم. البته او تجربه بدی هم داشت و از خانه شان دزدی شد که روی ذهنیتش تاثیر داشت و می تواند روی قضاوت در مورد یک شهر تاثیر بگذارد."

بیشتر بخوانید:
ضرر هنگفت بارسلونا از خرید ستاره برزیلی
کریس رونالدو و اسنپ شخصی هوایی‌اش!+ عکس 
پوست ستاره کره‌ای در سربازی کنده شد

تگ ها


آنخل دی ماریا پاری سن ژرمن گری نویل والنسیا فوتبال جهان منچستر یونایتد فوتبال