واکنش گل‌محمدی به اظهارات جهانیان: هیچ صحبت غیرمنطقی و خارج از عرفی انجام ندادم

مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نسبت به صحبت های امشب مالک باشگاه نفت واکنش نشان داد ......

مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نسبت به صحبت های امشب مالک باشگاه نفت واکنش نشان داد.

به گزارش مدال به نقل از  خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا جهانیان، مالک باشگاه نفت پس از شکست امروز این تیم مقابل استقلال صحبت هایی را علیه رضا گل محمدی، مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران انجام داد.

گل محمدی در واکنش به صحبت های جهانیان، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: من مصاحبه جهانیان را ندیدم، اما می دانم که هیچ صحبت غیرمنطقی و خارج از عرفی انجام ندادم. من فقط طبق نامه وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال صحبت هایی را انجام دادم.

مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران درخصوص مطرح شدن صحبت هایی در خصوص واگذاری دوباره باشگاه نفت به این وزارتخانه، گفت: اگر مالکیت این باشگاه بخواهد به آقای جهانیان و یا هر شخص دیگری داده شود، باید طی نامه ای با ارائه تضمین های لازم برای بدهی های گذشته کادر فنی و بازیکنان این تیم بدهد. چیزی که مشخص است، این است که باشگاه نفت را با این وضعیت بدهی ها نمی شود به جایی یا کسی واگذار کرد.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا وزارت نفت تاکنون تمایلی برای در اختیار گرفتن مجدد مالکیت باشگاه نفت نشان داده است یا خیر؟»، تصریح کرد: خیر، این وزارتخانه فعلاً هیچ نامه ای نداده است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال