واکنش گل گهر به عذرخواهی زاهدی فر

باشگاه گل گهر سیرجان نسبت به عذرخواهی زاهدی فر از هواداران پرسپولیس واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در دیدار حساس پرسپولیس و فولاد در چارچوب هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر، محمدحسین زاهدی فر قاضی این مسابقه در تصمیمی جنجالی یک خطای پنالتی به سود فولادی ها اعلام کرد که این تصمیم او با اعتراض شدید پرسپولیسی ها همراه شد و کنعانی زادگان مدافع سرخپوشان در صدر معترضین قرار داشت.


هر چند در تصاویر تلویزیونی مشخص بود که تصمیم داور مسابقه مبنی بر اصابت توپ به دست کنعانی زادگان و اعلام خطای پنالتی به سود فولاد اشتباه بود، اما پس از این دیدار زاهدی فر در گفتگویی از هواداران پرسپولیس بابت اعلام این پنالتی اشتباه عذرخواهی کرد.


زاهدی فر گفت: «به خاطر این اشتباه که سهوی و به خاطر خطای دید بود از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم. خدا را شکر می‌کنم که این تصمیم در نتیجه بازی تاثیر زیادی نداشت اما به هر حال اشتباهی بود که باید به خاطرش عذرخواهی کنم.»


اما این عذرخواهی زاهدی فر با واکنش باشگاه گل گهر مواجه شد. سیرجانی ها که در این فصل از رقابت های لیگ برتر، یکی از تیم های پایه ثابت اعتراض به داوری بودند، مدعی هستند در رقابت های لیگ برتر، تیم آنها بیش از سایرین در امر داوری متضرر شده و باید داوران بابت تصمیمات اشتباهشان، از آنها نیز عذرخواهی می کردند.


گل گهری ها در پیامی که در کانال رسمی خود منتشر کرده اند، با تیتر "عدالت کجایی؟" نوشته اند: «شش امتیاز گل‌گهر در این فصل با ناداوری سوخت و کسی عذرخواهی نکرد. اگرچه گل گهر و مردم سیرجان دنبال عذرخواهی نیستند چون اهل زور و تهدید و تطمیع نیستند. آنها فقط می‌خواهند بدانند این همه بی عدالتی و نادیده گرفته شدن برای چیست؟ کسی صدای ما را می‌شنود؟»


امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر پیش از این در دیدارهایی همچون بازی با صنعت نفت و ذوب آهن به شدت نسبت به تصمیمات داوران معترض بود و حتی سعید الهویی دستیار او نیز در کنفرانس های خبری به این موضوع اشاره و اعلام کرد که اشتباهات داوری علیه گل گهر تنها به دلیل حضور قلعه نویی در این تیم است چرا که در تیم های قبلی او نیز از این دست اشتباهات رخ می داد.


با توجه به هجمه هایی که نسبت به قضاوت های داوری در لیگ بیستم به وجود آمده و تقریبا می توان گفت تیم ها حتی در روزی هم که برنده از زمین خارج می شوند به داوری معترضند، باید دید در نهایت واکنش کمیته داوران به این همه اعتراض چه خواهد بود و دپارتمان داوری برای بهبود شرایط داوری فوتبال ایران چه چاره ای خواهد اندیشید.

بیشتر بخوانید:

زاهدی‌فر: از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم/ خطای دید داشتم

وظیفه داور پشت دروازه؛ تایید اشتباه داور

 

 

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال