واگذاری سرخابی ها؛ سرگرمی یا طلسم شکنی؟!

بحث واگذاری سرخابی ها بار دیگر بر سر زبان ها افتاده و مسئولین وزارت ورزش و دو باشگاه بر این موضوع تاکید دارند ......

بحث واگذاری سرخابی ها بار دیگر بر سر زبان ها افتاده و مسئولین وزارت ورزش و دو باشگاه بر این موضوع تاکید دارند.

 

به گزارش خبرنگار مدال،موضوع واگذاری سرخابی ها بعد از برگزاری جلسه امروز مجمع باشگاه استقلال، بار دیگر از سوی مسئولان وزارت ورزش مطرح شد و مازیار ناظمی قیمت پایه واگذاری را 500 میلیارد تومان دانست. در این باره عبدالصمد ابراهیمی کارشناس حقوقس فوتبال یادداشتی را نوشته که در ادامه می خوانیم:

«فريب خصوصي سازي را نمي خوريم

بحث خصوصي سازي سرخابي ها با عرض معذرت جوك است. فريب ده باره آن را هم نمي خوريم. در این روزها مطرح كردن بحث خصوصي سازي يك فرار به جلو است.

گفته اند قرار است هيات دولت اين امر را تصويب كند. سه سال قبل كه اين واگذاري مصوب مجلس و يك قانون بود دولت اعلام كرد چون اين دوباشگاه وجه فرهنگي شان برتر از بعد تجاري است قابليت واگذاري در چارچوب اصل ٤٤ را ندارند.

حالا چه شده كه همان دولت مي خواهد واگذاري را تصويب كند؟ سرخابي ها ديگر فرهنگي نيستند؟ زمانه عوض شده؟ شرايط تغيير كرده؟ سر جدتان با ما از اين شوخي ها نكنيد.

دهه ٧٠ كه پرسپوليس به نام عابديني و محلوجي و عباس انصاري فر بود يك بار عابديني بنده خدا را محاكمه كردند كه چرا وزارت صنايع و معادن پول به پرسپوليس خصوصي داده. پول ها را پس گرفتند.يكماه بعدش گفتند اين باشگاه دولتي است و دوباره عابديني را محاكمه كردند كه چرا باشگاه دولتي را تحت اختيار گرفته؟

اين دو باشگاه خصوصي نمي شوند. سر ما را گرم نكنيد لطفاً.»

تگ ها


فوتبال