رئال مادرید ۴ - ۱ وایادولید؛ پیروزی امیدبخش در روزهای بحرانی

رئالی‌ها در دیداری دور از خانه مقابل وایادولید به پیروزی رسید...

رئالی‌ها در دیداری دور از خانه مقابل وایادولید به پیروزی رسید

کهکشانی‌ها با درخشش بنزما موفق شدند به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کنند.

به گزارش مدال، از هفتۀ بیست‌وهفتم لالیگا اسپانیا، دو تیم رئال وایادولید و رئال مادرید مقابل یکدیگر صف‌آرایی  کردند تا کمی اوضاع نابسامان خود را در لالیگا بهبود ببخشند.
با سوت آغاز نیمۀ اول، این تیم میزبان بود که کار را هجومی دنبال کرد تا جایی که حملات آنها نتیجه داد و موفق شدند در دقیقۀ 29 توسط آنوار دروازۀ تیم کهکشانی‌ها را باز کنند.

با این گل که رئالی‌ها نمی‌خواستند در نیمۀ نخست با شکست به رختکن بروند، حملات خود را دامنه‌دارتر کردند، تا جایی که روی غفلت مدافعان وایادولید توانستند توسط واران در دقیقۀ 34 به گل تساوی برسند تا دو تیم با همین نتیجه و با استراحتی 15 دقیقه‌ای راهی نیمۀ دوم شوند.

با شروع نیمۀ دوم، این شاگردان سولاری بودند که توپ‌ومیدان را در اختیار گرفتند و توانستند صاحب یک ضربۀ پنالتی شوند و بنزما آن را با تور دروازۀ وایادولید آشنا کند.

این پایان کار نبود و مهاجم گلزن این فصل رئال (بنزما) توانست باز هم برای تیمش بدرخشد و در دقیقۀ 60 گل دوم خودش و سوم تیمش را وارد دروازۀ میزبان کند.

در حالی که شاگردان سولاری به نظر می‌رسید که از نتیجه راضی باشند و بازی را کنترل کنند، روی یک ضد حملۀ خطرناک باز هم دروازۀ وایادولید را توسط مودریچ در دقیقۀ 85 باز کند تا این دیدار در پایان با همین نتیجۀ ارزشمند ۴-۱ به سود تیم میهمان به پایان برسد تا اخراج سولاری شاید کمی به تعویق بیافتد.