واینالدوم در بارسا؟ لیورپول بهتر از او را پیدا می کند

اسطوره باشگاه لیورپول معتقد است این باشگاه از ناحیه جدایی جورجینیو واینالدوم ضربه نخواهد خورد....

به گزارش "ورزش سه"، جورجینیو واینالدوم پس از جدایی از نیوکاسل و پیوستن به لیورپول در سال ۲۰۱۶ به سطح بالاتری در زندگی حرفه‌ای خود وارد شد. این بازیکن ملی پوش هلندی قراردادی ۵ ساله با لیورپول به امضا رساند و خیلی زود با عملکرد خوبش اطمینان باشگاه را به خود جلب کرد. لیورپول در ۴ فصل گذشته به روزهای اوجش بازگشته و واینالدوم نیز در این مدت ۱۸۷ بازی انجام داده و ۱۹ گل به ثمر رسانده است.

واینالدوم ۲۹ ساله نقشی کلیدی در قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان فصل گذشته و بالا بردن جام قهرمانی لیگ برتر پس از ۳۰ سال در این فصل ایفا کرد. قرارداد او سال آینده به پایان می‌رسد و مذاکرات برای تمدید احتمالی آن در جریان است. در روزهای اخیر صحبت‌هایی درباره علاقه رونالد کومان به انتقال این بازیکن به بارسلونا به گوش رسیده است. 

جان بارنز اسطوره دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی لیورپول در مورد جدایی احتمالی واینالدوم گفت:« البته که همه می‌خواهند بازیکنان شان خصوصا بهترین ها را حفظ کنند اما من فکر می‌کنم شرایط برای هافبک‌ها کمی متفاوت است چرا که قابل جایگزینی هستند. از نظر من جایگزینی سه بازیکن هجومی بسیار سخت‌تر است.»

بارنز ادامه داد:« باید تایید کرد که واینالدوم بازیکن فوق العاده‌ای است. تلاش، بلندپروازی، اخلاق کاری و توانایی او بسیار زیاد است اما اگر بیشتر از چیزی که به او پیشنهاد داده شده می‌خواهد، حدس می‌زنم که لیورپول با همین قیمت، بازیکنی بهتر یا مشابه پیدا خواهد کرد. دوست دارم او در لیورپول بماند چون بازیکن خوبی است و امیدوارم او و باشگاه با یکدیگر به توافق برسند اما باید ببینیم شرایط چطور پیش می‌رود.»

تگ ها


رونالد کومان جورجینیو واینالدوم تیم‌ ملی هلند بارسلونا لیورپول