وثوق احمدی : مدارک کامل باشد قرارداد منشا ثبت میشود

سرپرست کمیته تعیین وضعیت بازیکنان اعلام کرد اگر پرسپولیس یا هر باشگاه دیگری مدارکشان در خصوص رسیدگی به پرونده طلبکاران خارجی کامل باشد، مشکلی برای جذب و ثبت قرارداد بازیکنان خارجی ندارند ......

سرپرست کمیته تعیین وضعیت بازیکنان اعلام کرد اگر پرسپولیس یا هر باشگاه دیگری مدارکشان در خصوص رسیدگی به پرونده طلبکاران خارجی کامل باشد، مشکلی برای جذب و ثبت قرارداد بازیکنان خارجی ندارند.

به گزارش مدال به نقل از روزبه وثوق احمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره دعوت از 23 باشگاه بدهکار به کمیته  تعیین وضعیت بازیکنان که در نهادهای بین المللی احکامی دارند اظهار داشت: برخی از این باشگاه ها که به بازیکنان و مربیان خارجی بدهی دارند و احکام آنها در کمیته انضباطی فیفا یا نهادهای بین المللی دیگر صادر شده است، مدعی شده اند با طلبکاران خود وارد مذاکره شده، بدهی آنها را پرداخت کرده یا قسط بندی کرده اند. باتوجه به اینکه به فصل نقل و انتقالات نزدیک می شویم و طبق مصوبه هیئت رئیسه باشگاه هایی که احکامی در این خصوص داشته باشند، حق گرفتن بازیکن خارجی ندارند، از آنها دعوت کردیم تا وضعیت شان بررسی شود.

وی در خصوص اینکه باشگاهی مثل پرسپولیس هم گادوین منشا را جذب کرده و در صورتی که با طلبکاران خود وارد مذاکره شده باشد مشکلش برای ثبت قرارداد این بازیکن حل خواهد شد یا نه، گفت: مدارک ها ممکن است تفاوت هایی با هم داشته باشند. اگر باشگاهی با طلبکار خود مذاکره کرده و بدهی اش را قسط بندی کرده باشد، باید دید این اتفاق به چه صورت افتاده است. اگر خود طلبکار قبول کرده که پولش را به صورت قسطی دریافت کند و برگه قسط بندی را امضا کرده باشد، مدارک مشکلی ندارد. با این حال اگر این مسئله در میان نباشد، مدارک با نقص مواجه باشد و اقساطی هم پرداخت نشده باشد، مورد تأیید ما هم نیست. اگر پرسپولیس یا هر باشگاهی مدارکش در این زمینه کامل باشد، مشکلی برای جذب بازیکن خارجی و ثبت قراردادش ندارد.

سرپرست کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در پاسخ به این سؤال که آیا نتیجه استعلام باشگاه تراکتورسازی از فیفا برای جذب سه بازیکن آزاد پس از پایان نقل و انتقالات اعلام شده یا نه، خاطرنشان کرد: هنوز پاسخ این استعلام نیامده و باید تا زمان پاسخ رسمی فیفا صبر کرد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال