وحدت به اندازه تاکتیک در تراکتور مهم است/فردا دنبال۳ امتیاز هستیم

تبریز- سرمربی تراکتور با بیان اینکه انرژی هواداران تراکتور را در تمرین حس می‌کنیم، گفت: وحدت به اندازه تاکتیک در تراکتور مهم است و همه بازیکنان همدل هستند....

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان ظهر امروز پنج شنبه در نشست خبری پیش از بازی تراکتور – نفت مسجد سلیمان در تبریز گفت: امیدوارم سال خوبی داشته باشیم و بتوانیم از پرچم تراکتور دفاع کنیم. تمرینات ما از ۵ مهر آغاز شده است و از ۱۳ مهر تمرینات پرفشار و جدی داشتیم و فشرده کردیم.

وی با تاکید بر اینکه تمرینات خوبی پشت سر گذاشته ایم و از کلیت تیم و بازیکنان رضایت دارم، افزود: امسال سعی کردیم برخلاف سال‌های گذشته که باشگاه خریدهای سنگین خارجی انجام می‌داد، از بازیکنان جوان و ایرانی با انگیزه استفاده کنیم.

منصوریان با بیان اینکه تراکتور یکی از قطب‌های فوتبال ایران است، ادامه داد: امسال تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

سرمربی تیم تراکتور سپس به احتمال تعویق لیگ به خاطر کرونا اشاره کرد و گفت: سلامتی جامعه مهم‌تر از فوتبال است و باید شرایط خودمان را با کرونا وفق دهیم. در یک مقطعی لیگ را به خاطر بازی‌های تیم ملی تعطیل می‌کردند، اما الان بحث سلامت جامعه مطرح است.

وی در خصوص جذب بازیکنان جدید نیز گفت: ما به دنبال یک مدافع هستیم که برای این پست، علیرضا ابراهیمی را در نظر گرفتیم و اگر بتوانیم بر سر او با گل گهر به توافق برسیم این بازیکن را جذب خواهیم کرد. ما در نقل و انتقالات چند اولویت داشتیم که به آنها رسیدیم و خریدهای خوبی داشتیم ولی مهم‌تر از خرید بازیکن وحدت و همدلی بودن است چراکه تیم بودن خیلی از مسائل را حل می‌کند تا پرستاره بودن.

سرمربی قرمزپوشان تبریز در مورد احتمال غیبت برخی بازیکنان در دیدار فردای تیمش نیز گفت: باید مجوز استفاده از بازیکنان جدید را تا چند ساعت آینده کسب کنیم. اگر این بازیکنان فردا بتوانند کنار ما باشند کمک زیادی خواهند کرد.

وی در خصوص دیدار تیمش با نفت مسجد سلیمان نیز گفت: تلاش می‌کنیم میزبان خوبی برای حریف باشیم و با یک بازی خوب اولین سه امتیاز این فصل را کسب کنیم.

تگ ها


باشگاه تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال ایران علیرضا منصوریان