وحشت رونالدو و یوونتوسی ها از شیوع کرونا

قرنطینه باشگاه پیانزه به دلیل ابتلای سه بازیکن این تیم به ویروس کرونا وحشت را در اردوی یوونتوس حاکم کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روز گذشته بود که اعلام شد باشگاه پیانزه از سری C فوتبال ایتالیا به دلیل مثبت شدن تست کرونای سه بازیکنش قرنطینه شده است و بازی های این تیم برای ۱۵ روز به تعویق خواهد افتاد. این اتفاق موجی از وحشت را در اردوی یوونتوس حاکم کرده است.

هفته گذشته تیم زیر ۲۳ ساله های یوونتوس برابر پیانزه به میدان رفت و پس از مثبت اعلام شدن تست کرونای بازیکنان پیانزه، روز گذشته از بازیکنان تیم زیر ۲۳ ساله های یوونتوس نیز تست کرونا گرفته شد اما تاکنون همه تست ها منفی بوده است.

در یکی دو روز گذشته چندین بازیکن تیم زیر ۲۳ ساله های یووه با رونالدو دیگر بازیکنان تیم اول تمرین کرده اند و حالا این ترس در بین ستاره های یووه ایجاد شده که آنها نیز به کرونا مبتلا شده باشند.

یکی از مسئولان یوونتوس در این رابطه به کوریره دلو اسپورت گفت:« در حال حاضر پاسخ تمام تست ها منفی بوده ولی ما تمام پروتکل های احتیاطی را در نظر گرفته ایم. نگران نیستیم ولی این موضوع را کاملا جدی خواهیم گرفت. تعدادی از بازیکنان تیم زیر ۲۳ سال در چند روز اخیر با رونالدو و دیگر بازیکنان تیم اول تمرین کرده اند ولی این اتفاق در یک ماه آینده رخ نخواهد داد.»

بیشتر بخوانید:

خوشحالی رونالدو از رسیدن به رکورد 1000 بازی

رسمی؛ لغو بازی یوونتوس و اینتر به خاطر کرونا

 

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان ویروس کرونا کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال