وخامت بحران کرونا در اسپانیا؛ لالیگا چه زمانی آغاز می‌شود؟

روزنامه اسپانیایی اسپورت می گوید لالیگا در صدد از سر گیری این لیگ است ولی به دلیل وخامت بحران کرونا در اسپانیا نمی تواند این مجوز را به زودی صادر کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نشریه «اسپورت» کاتالونیا خبر داد سازمان لیگ برتر فوتبال اسپانیا (لالیگا) به دنبال این است تا مجوز از سرگیری تمرینات باشگاه‌ها را صادر کند اما به دلیل وخامت وضعیت موجود در اسپانیا به خاطر شیوع ویروس کرونا لالیگا نمی تواند به همین زودی این حکم را صادر کند.

از همین‌رو، لالیگا در اولین گام می خواهد به برخی از باشگاه ها مجوز تمرین انفرادی بازیکنان در مکان های خاص را بدهد. در صورت بهتر شدن وضعیت کشور در گام دوم مجوز تمرین گروهی تیم ها در سالن های خاص را صادر کند. این اقدام لالیگا به این خاطر است که می خواهد فوتبالیست ها پیش از آغاز لیگ که حداقل یک و ماه نیم دیگر ازسرگرفته خواهد شد، آمادگی جسمانی خوبی داشته باشند.

لالیگا در حال حاضر به دلیل بحران ناشی از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده. تا این لحظه کرونا در اسپانیا جان ۸۴۰۰ را نفر گرفته و مشخص نیست اوج بحران در این کشور تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. رورس، رییس شرکت مدیاپرو که یکی از شرکای پخش‌کننده تلویزیونی این رقابت‌ها است اما می‌گوید ممکن است لالیگا از پاییز دوباره از سر گرفته شود.

بیشتر بخوانید:
دی‌بروین: سرعت پیشرفت جیدون سانچو معجزه‌آسا بوده
زلاتان: هنوز درباره آینده‌ام تصمیم نگرفته‌ام
گریزمان در دعوای بنزما- ژیرو طرف ژیرو را گرفت 

تگ ها


ویروس کرونا فوتبال جهان لالیگا کرونا قرنطینه لالیگا فوتبال