وداع احساسی جرارد پیکه با نیمار

جرارد پیکه هفته گذشته اعلام کرد که نیمار در بارسا خواهد ماند اما بر خلاف تمایل او و دیگر بازیکنان بارسا، نیمار از جمع آبی اناری ها جدا شد ......

جرارد پیکه هفته گذشته اعلام کرد که نیمار در بارسا خواهد ماند اما بر خلاف تمایل او و دیگر بازیکنان بارسا، نیمار از جمع آبی اناری ها جدا شد.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: جرارد پیکه هفته گذشته اعلام کرد که نیمار در بارسا خواهد ماند اما بر خلاف تمایل او و دیگر بازیکنان بارسا، نیمار از جمع آبی اناری ها جدا شد.

 پس از مسی و سوارز حالا نوبت به جرارد پیکه رسیده است تا با نیمار وداع کند.

نیمار با وجود تمام تلاش های پیکه سرانجام شب گذشته رسما به پی اس جی پیوست.

پیکه با انتشار عکس فوق در اینستاگرام خود نوشته است:« از وقتی به بارسا آمدی، به تو مثل یک برادر کوچکتر نگاه می کردم. دیدگاه ما به زندگی و فوتبال شبیه به هم بود و ارتباط مان پیوسته. برای من همراهی با تو در این سال ها لطف بسیار بزرگی بود.

تمام لحظاتی که داخل و خارج از زمین باهم سپری کردیم را به یاد خواهم داشت. خوشحالم که با پیراهن بارسا به همه جام های ممکن رسیدی. این برای همیشه باقی خواهد ماند. بازیکنانی مثل تو، بارسا و تاریخش را بزرگ تر و باشکوه تر می کنند. امیدوارم آینده ای درخشان پیش رو داشته باشی. شایستگی رسیدن به رویاهایت در پاریس را داری. دوستت دارم برادر.»

 

تگ ها


اخبار روز جرارد پیکه بارسلونا لالیگا فوتبال