وداع اشک‌بار دیگو گودین با اتلتیکومادرید

کاپیتان اتلتیکو پس از ۹ سال با این تیم وداع کرد...

مدافع اروگوئه ای اتلتیکومادرید پس از سال‌ها از این باشگاه جدا خواهد شد.

به گزارش مدال، دیگو گودین 33 ساله پس از رد چندین پیشنهاد تمدید قرارداد با اتلتیکو نشان داد که باید منتظر دیدن او با پیراهن تیمی دیگر در فصل آینده باشیم. باشگاه اتلتیکو روز گذشته خبر از کنفرانس خبری گودین داد و مشخص بود که موضوع کنفرانس، خداحافظی این بازیکن است.

گودین امروز در حضور سران باشگاه اتلتیکو، هم تیمی هایش چون گریزمان، خیمنز، کوکه، فیلیپه و رودریگو و دیگر اعضای باشگاه رسما از جدایی خود در انتهای فصل خبر داد. در این مراسم، کلیپی زیبا از دوران حضور گودین در اتلتیکو نیز پخش شد و ستاره اروگوئه ای چندین بار احساسی شد و بغض کرد.

گودین در این کنفرانس گفت: "حتی بیشتر از یک بازی فوتبال عصبی هستم و استرس دارم. از رسانه ها، هم تیمی هایم و کسانی که اینجا هستند تشکر می کنم. همچنین از کادر فنی و تمام اعضای باشگاه.

این آخرین روزهای حضورم در اتلتیکو مادرید است و همیشه یک هوادار اتلتیکو باقی خواهم ماند. اتلتیکو تنها یک باشگاه فوتبال نیست که یک خانواده است. پیراهن اتلتیکو برای من ارزش فراوانی دارد و این باشگاه به من فروتنی و احترام به رقبا را یاد داد. هرگز تصور نمی کردم چنین روزی را تجربه کنم و لحظه خداحافظی بسیار سخت است. اتلتیکو از لحاظ فوتبالی و شخصیتی باعث پیشرفت من شد و همیشه قدردانش باقی خواهم ماند."

او در مجموع، 387 بازی برای اتلتیکو انجام داده و 27 گل نیز به ثمر رسانده است. گودین در 9 فصل گذشته، هشت عنوان قهرمانی با اتلتیکو کسب کرد که مهمترینش، قهرمانی لالیگا در فصل 14-2013 بود.

 مقصد بعدی دیگو گودین، باشگاه اینتر خواهد بود.

تگ ها


دیگو گودین اتلتیکو مادرید اینتر میلان لالیگا سری آ فوتبال