وداع غریبانه ستاره اسپانیایی با منچسترسیتی

شیوع کرونا و تعطیلی لیگ برتر انگلیس باعث خواهد شد تا مراسم خداحافظی ویژه سیتی برای داوید سیلوا لغو شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بیش از سه هفته است که به دلیل شیوع کرونا لیگ برتر انگلیس تعطیل شده و هنوز مشخص نیست که چه زمانی شاهد ادامه بازی ها خواهیم بود. اتفاقی که به ضرر داوید سیلوا اسطوره باشگاه سیتی تمام شده است.

قرارداد سیلوا با سیتی در انتهای فصل به اتمام می رسد و باشگاه قصد داشت روز ۱۸ می و در بازی با نوریچ، مراسم ویژه ای برای وی برگزار کند اما حتی در صورت ادامه لیگ، بازی ها پشت درهای بسته برگزار خواهند شد و این به معنای وداع غریبانه با ستاره اسپانیایی خواهد بود.

سیلوا در دهمین سال حضورش در سیتی همراه با "کالین بل"، لقب بهترین بازیکن تاریخ این باشگاه را یدک می کشد. اودر ۴۲۴ بازی برای سیتی، ۷۴ گل زده و ۱۳۷ پاس گل داده است. با او سیتی موفق به فتح ۱۴ عنوان قهرمانی شده؛ از جمله ۴ قهرمانی در لیگ برتر به سال های ۲۰۱۲، ۲۰۱۴، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸.

هرچند اخباری منتشر شده مبنی بر تمایل سیتی برای تمدید یک ساله با سیلوا تا او به شکلی بهتر باشگاه را ترک کند ولی امروز نشریه میرر گزارش داد که هیچ تماسی بین طرفین برقرار نشده و تمدیدی در کار نخواهد بود. مقصد بعدی سیلوا، لاس پالماس یا اینتر میامی تیم تحت مالکیت دیوید بکام در لیگ آمریکا خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید:

درخواست سیتیزن‌ها از ستاره اسپانیایی؛ «لطفا بمان!»

عذرخواهی رسمی مدافع سیتی بعد از اقدام شرم آور

 

 

تگ ها


دیوید سیلوا فوتبال جهان منچستر سیتی فوتبال