وراتی: از جدایی نیمار ناراحت خواهم شد

مارکو وراتی که روز خود در پی جدایی از PSG بود، حالا از تمایلش برای ماندن نیمار در پاریس می‌گوید...

مارکو وراتی که روز خود در پی جدایی از PSG بود، حالا از تمایلش برای ماندن نیمار در پاریس می‌گوید

ستاره ایتالیایی دوست دارد که نیمار در پاریس بماند.

به گزارش مدال، مارکو وراتی معتقد است پاری‌سن ژرمن باید با جدایی نیمار موافقت کند چرا که نگه داشتن بازیکنی برخلاف میلش، بی‌فایده است.

ستاره برزیلی پس از دو فصل حضور در پاریس، تصمیم به ترک PSG گرفته و مایل است دوباره به بارسلونا برگردد. بارسا پیشنهاد معاوضه بازیکن را مطرح کرده اما پاری‌سن ژرمن که برنامه‌ای برای فروش نیمار ندارد، برچسب 300 میلیون یورویی روی وینگر برزیلی زده است. نیمار رسماً به پاری‌سن ژرمن اعلام کرده که نمی‌خواهد در این تیم بماند.

 مارکو وراتی درباره آینده نیمار در پاری‌سن ژرمن می‌گوید:

"زیاد اخیرا با نیمار حرف نزده‌ام ولی می‌دانم که روزهای سختی را پشت سر گذاشته است. به خصوص به خاطر مصدومیت‌هایی که داشت و نتوانست در کوپا آمریکا شرکت کند. در زندگی شخصی‌اش هم مسائلی داشت که زیاد درباره‌اش صحبت شد. البته که جدایی او مرا ناامید خواهد کرد. نیمار بازیکن بزرگی است اما این چیزها بین بازیکن و باشگاه است. هیچ وقت نشنیدم که نیمار بگوید می‌خواهد از تیم برود. اینکه به باشگاه چه گفته را من نمی‌دانم. کاملاً واضح است که شخصاً دوست دارم او بماند.

زمانی که صحبت‌هایی درباره جدایی من مطرح شد، نیاز به یک سری توضیحات از سوی باشگاه داشتم. چیزهایی می‌دیدم که به نظرم در شان و جایگاه باشگاهی که برای اهداف بزرگ می‌جنگید، نبود. با برخی چیزها موافق نبودم. با این حال با باشگاه حرف زدم. چند جلسه کافی بود تا بمانم. خوشحالم که این تصمیم را گرفتم. پاری سن ژرمن مجبور نبود برای نگه داشتن من به آب و آتش بزند چون معتقدم اگر بازیکنی واقعا تصمیم به جدایی داشته باشد، بالاخره راهی پیدا خواهد کرد. بنابراین باید به چنین بازیکنی اجازه خروج داد. البته واضح است که باید چارچوب‌های تعیین شده رعایت شود. ولی اگر بازیکنی را به زور نگه داشتید، فایده‌ای ندارد. او دلش با تیم نیست."

اخبار مرتبط:

دنی آلوز در فکر بازگشت به بارسلونا به همراه نیمار

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان جدایی نیمار