وراتی: حذف یووه از لیگ قهرمانان ناامیدکننده بود

مارکو وراتی، ستاره ایتالیایی پاری سن ژرمن، صعود این تیم مقابل بارسلونا ابراز خوشحالی کرد و در عین حال حذف یووه برابر پورتو را ناامید کننده دانست....

به گزارش "ورزش سه"، برد ۴-۱ پاری سن ژرمن در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا باعث شده بود که صعود این تیم بسیار محتمل به نظر برسد؛ اتفاقی که نهایتاً شب گذشته رخ داد و تیم فرانسوی بعد از تساوی ۱-۱ در خانه مجموعا با پیروزی ۵-۲ پا به مرحله بعد گذاشت.

مارکو وراتی، ستاره ایتالیایی پاری سن ژرمن، درباره این صعود گفت: " من در این جا احساس می کنم برای هم تیمی هایم، مربی و باشگاه مهم هستم. من می دانم که هم تیمی هایم به من اعتماد دارند و این اجازه می دهد چیزهای بیشتری ارائه بدهم. فکر می کنم از آخرین باری که بارسلونا را حذف کرده بودیم ۲۶ سال می گذشت. ما از قدرت آنها آگاه بودیم اما نشان دادیم چه در نوکمپ و چه در اینجا از چه قابلیت هایی برخوردار هستیم.

وقتی بازی اول را ۴-۱ برنده می شوید، دیدار برگشت همیشه کمی عجیب است. شما می خواهید خوب دفاع کنید اما بارسلونا در مالکیت توپ بسیار خوب است و حریف فوق‌العاده ای در این بخش محسوب می شود.  آنها شما را خسته می کنند."

حذف یووه برابر پورتو: " "من بازی یوونتوس را تماشا کردم. ناامیدکننده است زیرا دوستان زیادی در آنجا دارم. این یک بازی دیوانه وار بود اما در این سطح هر خطای کوچکی می تواند همه چیز را تغییر دهد.  این چیزی است که لیگ قهرمانان را بسیار هیجان انگیز می کند. "

تگ ها


پاری سن ژرمن مارکو وراتی یوونتوس