وراتی در راه یوونتوس

هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن به صراحت تاکید کرد به سبک بازی یوونتوس علاقه دارد تا نشان بدهد احتمال پیوستن او به بیانکونری زیاد است ......

هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن به صراحت تاکید کرد به سبک بازی یوونتوس علاقه دارد تا نشان بدهد احتمال پیوستن او به بیانکونری زیاد است.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اکیپ، یکی از بازیکنانی که خبرهای زیادی درباره جدایی او از پاری سن ژرمن به گوش می رسد، مارکو وراتی است. این بازیکن ایتالیایی چند سالی است که در پاری سن ژرمن بازی می کند  و یکی از بهترین های فوتبال جهان در پست خود است.

تیم هایی مانند بایرن مونیخ، چلسی، منچسترسیتی، بارسلونا، اینتر و یوونتوس، به دنبال جذب این بازیکن هستند اما به نظر می رسد خود او دوست دارد راهی یوونتوس شود. مارکو وراتی درباره احتمال جدایی اش از پاری سن ژرمن در تابستان گفت : به صراحت بگویم که من به سیستم بازی ۱-۳-۲-۴ یوونتوس علاقه دارم. اگر قرار باشد پاری سن ژرمن را ترک کنم، یا راهی ایتالیا می شوم و یا اسپانیا.

او ادامه داد: دوست ندارم پیش از این به شایعات دامن بزنم چراکه در حال حاضر بازیکن پاری سن ژرمن هستم و هنوز تصمیم نهایی را درباره آینده نگرفتم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال