وردبرمن با نوری شکست ناپذیر

کلن 4 - 3 برمن؛ پایان شکست ناپذیری شاگردان نوری کلن موفق شد در دیداری جذاب با نت ......

کلن 4 - 3 برمن؛ پایان شکست ناپذیری شاگردان نوری

کلن موفق شد در دیداری جذاب با نتیحه 3-4 وردبرمن را مغلوب کرده و به جای برمن، به رتبه ششم جدول صعود کند.

 به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، جدال حساس دو تیم برمن و کلن برای کسب سهمیه لیگ اروپا با برتری 3-4 کلن به پایان رسید تا این تیم به علت تفاضل بهتر، بالاتر از برمن قرار گرفته و شانس شاگردان نوری برای کسب سهمیه لیگ اروپا کاهش یابد.

 بازی با برتری کلن آغاز شد و این تیم موفق شد در دقیقه 13 توسط مودسته به گل برسد. حملات تیم میزبان ادامه یافت و بیتنکورت در دقیه 28 اختلاف را به دو گل رساند تا کار شاگردان نوری در همان 30 دقیقه ابتدایی بسیار دشوار شود.

 اما به یکباره روند بازی تغییر کرد و برمن موفق به جبران گل های عقب افتاده شد. ابتدا و در دقیقه 34، فین بارتلز یکی از گلهای خورده را جبران کرد و در دقیقه 40، سلاسی گل دوم برمن را به ثمر رساند تا سبزپوشان طی 6 دقیقه بازی را به تساوی بکشانند.

 اما این پایان کار نبود و در دقیقه 44، کلن باز هم توسط زولر به گل رسید تا در نهایت نیمه اول پرگل و جذاب، با برتری 2-3 کلن به پایان برسد.

 با شروع نیمه دوم، کلن باز هم به گل رسید و اختلاف را دوباره به 2 گل رساند. مودسته یک بار در دقیقه 47 دروازه برمن را باز کرد تا در این دیدار دبل کرده باشد.

حملات برمن دوباره از سر گرفته شد و این تیم در دقیقه 62 توسط مهاجم ملی پوش خود گنابری موفق به زدن گل سوم شد.

 در ادامه، برمن تلاش زیادی برای جبران نتیجه داشت که به نتیجه نرسید تا در نهایت کلن با همان نتیحجه 3-4 پیروز شده و شاگردان نوری بعد از مدت ها شکست را تجربه کنند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال