ورزشگاه آزادی 200 میلیارد تومان خرج دارد!

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: برای ادامه آمادهسازی و ترمیم عمرانی و سازهای ورزشگاه آزادی نیاز به ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار و حداقل دو سال زمان داریم ......

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: برای ادامه آماده‌سازی و ترمیم عمرانی و سازه‌ای ورزشگاه آزادی نیاز به ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار و حداقل دو سال زمان داریم.

به گزارش مدال و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، حسن کریمی با اشاره به ادامه آماده‌سازی و برنامه نگهداری مجموعه بزرگ آزادی تهران گفت: در مدت 20 روز و در کاری جهادگونه توانستیم الزامات مدنظر کنفدراسیون آسیا را آماده کنیم و خوشبختانه فینالی در شأن نام ایران برگزار شد.

وی ادامه داد: قطعاً ما ادعایی نداشتیم که تمام مشکلات این مجموعه بزرگ را در سه هفته حل کرده‌ایم، چرا که برای ادامه آماده‌سازی و ترمیم عمرانی و سازه‌ای آن نیاز به 200 میلیارد تومان اعتبار و حداقل دو سال زمان داریم.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی همچنین بیان کرد: البته اتفاق خوبی هم افتاد و برای فینال آسیا گیت‌های ورودی تماشاگران آماده شد و ان‌شاءالله در ادامه راه ما برنامه‌های خودمان را برای آماده‌سازی و بازسازی مجموعه و استادیوم بزرگ آزادی ادامه خواهیم داد، چرا این مجموعه ملی، سرمایه مردم ایران است.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال