ورزشگاه اسپورتینگ به کریستیانو رونالدو تغییر نام می‌دهد؟

باشگاه اسپورتینگ لیسبون پرتغال که کریستیانو رونالدو را به دنیای فوتبال معرفی کرده، قصد دارد نام ورزشگاه خود را به نام او تغییر دهد...

باشگاه اسپورتینگ لیسبون پرتغال که کریستیانو رونالدو را به دنیای فوتبال معرفی کرده، قصد دارد نام ورزشگاه خود را به نام او تغییر دهد

به گزارش خبرنگار مدال، کریستیانو رونالدو ستاره نام‌دار یوونتوس و تیم ملی پرتغال، فوتبال خود را از اسپورتینگ لیسبون شروع کرد و پس از آن با پیوستن به منچستریونایتد و رئال مادرید تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان تاریخ شد. حالا باشگاه اسپورتینگ لیسبون در حال مذاکره برای تغییر نام ورزشگاه خود به نام کریستیانو رونالدو است. فدریکو وارانداس، رئیس باشگاه اسپورتینگ تصمیم گرفته که نام ورزشگاه تیمش را از ژوزه آلوالاده به CR7 استادیوم یا CR7 آلوالاده تغییر دهد.

رئیس باشگاه لیسبون در این مورد گفت: "کریستیانو رونالدو همواره به عنوان یکی از مشاهیر و افتخارات باشگاه باقی خواهد ماند و خوشحال خواهیم شد که نام برترین بازیکن جهان روی استادیوم اسپورتینگ نقش ببندد."

طبق گزارشات، اعضای هیئت مدیره باشگاه هم با پیشنهاد اولیه این موضوع موافقت کرده‌اند و قصد دارند هرچه سریع‌تر توافق‌نامه‌ای را به امضا رسانده و کار را تمام کنند. در حال حاضر در شهر مادیرا یک فرودگاه به نام کریستیانو رونالدو احداث شده و یک موزه و هتل هم با نام او وجود دارد اما این نام‌گذاری قطعاً برای رونالدو معنا و مفهومی خاص خواهد داشت.

اخبار مرتبط:

رونالدو ششمین گلزن برتر تاریخ شد

ورزشگاه اسپورتینگ به کریستیانو رونالدو تغییر نام می‌دهد؟

تگ ها


ورزشگاه ژوزه آلوالاده فوتبال جهان ورزشگاه کریستیانو رونالدو تغییر نام ورزشگاه فوتبال