ورزشگاه جم نیاز به تعمیرات اساسی دارد

با صعود پارس جنوبی به لیگ برتر این تیم جنوبی باید برای میزبانی ایرادهای موجود در ورزشگاه 20 هزار نفری شهر جم را برطرف کند ......

با صعود پارس جنوبی به لیگ برتر این تیم جنوبی باید برای میزبانی ایرادهای موجود در ورزشگاه 20 هزار نفری شهر جم را برطرف کند.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، پارس جنوبی برای میزبانی از رقبای خود در لیگ هفدهم باید ایراداتی که سازمان لیگ برتر از ورزشگاه شهر گرفته بود را برطرف کند از همین رو نماینده های این باشگاه و وزارت نفت بعد از نشستی که با مسئولان سازمان لیگ داشتند برای ترمیم چمن، نصب اسکروبرد و همچنین ساخت رختکن های جدید دست به کار شدند.

نماینده باشگاه پارس جنوبی و همچنین کارشناسان وزارت نفت در گام اول برای ترمیم زمین چمن دست به کار شده و بعد از کسب اطلاعات از پیمانکاران خارجی چند روز پیش به بازدید از چمن ورزشگاه ازادی و صحبت با مهندسین مشغول در این مجموعه پرداختند ضمن این که از رختکن های مجهز بزرگ ترین ورزشگاه ایران نیز الگو گرفتند تا ظرف دو ماه آینده ورزشگاه شهر جم را به مانند آزادی تجهیز کنند.

همچنین با توافقی که میان یکی از شرکت های داخلی صورت گرفت قرار است از چند روز دیگر مراحل نصب اسکوربرد در ورزشگاه جم آغاز شود تا این تیم برای میزبانی از رقبای خود در لیگ هفدهم مشکلی نداشته باشد. مراحل نصب صندلی روی سکوها نیز در فاز دوم تجهیز این ورزشگاه توسط شرکت نفت و پارس جنوبی قرار دارد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال