ورزشگاه خطرناک در کمین شیاطین سرخ

منچستریونایتد پنجشنبه شب مهمان آلکمار در لیگ اروپا خواهد بود، آنهم در حالی که تیم هلندی از شیاطین سرخ نه در زمین اختصاصی‌اش بلکه در استادیوم تیم دیگری پذیرایی خواهد کرد....

منچستریونایتد پنجشنبه شب مهمان آلکمار در لیگ اروپا خواهد بود، آنهم در حالی که تیم هلندی از شیاطین سرخ نه در زمین اختصاصی‌اش بلکه در استادیوم تیم دیگری پذیرایی خواهد کرد.

به گزارش مدال، در هفته دوم رقابت‌های فصل جدید لیگ اروپا، منچستریونایتد مهمان آلکمار هلند خواهد بود که این مسابقه در زمین پوشیده از چمن مصنوعی برگزار خواهد شد.

در ماه گذشته سقف ورزشگاه آلکمار «AFAS Stadium» فرو ریخت و به همین دلیل این باشگاه دیدارهای خانگی خود را در ورزشگاه «Cars Jeans» انجام می‌دهد. طبق گفته «میرر» این چمن در هلند به عنوان بدترین چمن توصیف می‌شود و در ورزشگاه خانگی تیم «آدو دن هاگ» نیز از همین چمن مصنوعی استفاده شده، جایی که کاپیتان «آدو دن هاگ» بارها از شرایط چمن گلایه و آن را موجب افزایش میزان آسیب‌دیدگی و مصدومیت هم‌تیمی‌هایش قلمداد کرده است.

منچستریونایتد که نام‌های زیادی در لیست مصدومانش دیده می‌شود، امیدوار است این ورزشگاه نام جدیدی به لیست مصدومانش وارد نکند.

بیشتر بخوانید:

ترفند جذاب سولسشر برای رساندن یونایتد به قله فوتبال اروپا

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ آلکمار منچستریونایتد ورزشگاه استادیوم آلکمار مرحله گروهی لیگ اروپا لیگ اروپا فوتبال جهان فوتبال