ورزشگاه رئال به لیگ قهرمانان نمی رسد

سانتیاگو برنابئو اواخر اسفند نیز شرایط میزبانی از بازی برگشت رئال برابر آتالانتا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را نخواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از مارکا، پس از پپاندمی کرونا و وقفه در بازی های فصل گذشته لالیگا بود که باشگاه رئال مادرید تصمیم گرفت بازسازی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو را سرعت ببخشد. بازی های تیم اول به ورزشگاه دی استفاتنو منتقل شد و رئال از اسفند سال گذشته دیگر نتوانسته در برنابئو بازی کند.

این خوشبینی وجود داشت که ورزشگاه برنابئو برای بازی برگشت دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر آتالانتا مهیا شود ولی در نهایت اینطور نشد. باشگاه رئال مادرید اعلام کرده است که ورزشگاه برای ۱۶ مارس(۲۶ اسفند) آماده میزبانی نیست و بازی برگشت برابر آتالانتا در همان ورزشگاه دی استفانو به انجام خواهد رسید.

البته هنوز شانس اندکی وجود دارد که در صورت بهبودی شرایط پاندمی کرونا در اسپانیا و صدور مجوز بازگشت هواداران به ورزشگاه ها، رئال محاب شود تا بازی را به برنابئو منتقل کند.

رئال فصل گذشته هر شش دیدار لالیگا که در این ورزشگاه میزبان بود را با برد پشت سر گذاشت و در نهایت توانست عنوان قهرمانی را کسب کند ولی فصل جاری تاکنون سه بار برابر کادیز، شاختار و آلاوس در این ورزشگاه مغلوب شده است.

بیشتر بخوانید:

بنزما؟ تیبو کورتوا سه امتیاز برای رئال خرید

متحد شده ایم تا رئال بازهم قهرمان شود

 

 

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال